امروز : دوشنبه, ۴ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/20 - 16:31 ذخیره فایل ارسال به دوستان
قضاوت داور بازی دیروز در سطح بزرگ‌ترین داوران جهان بود!

برانکو: مارادونا، مسی و رونالدو هم پنالتی از دست داده‌اند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد که عملکرد داور بازی دیروز تیمش مقابل صنعت نفت آبادان در سطح بزرگ‌ترین داوران جهان بوده است.

به گزارش بابل نوین،  برانکو ایوانکوویچ بعد از تمرین امروز (چهارشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خیلی ناراحت و غمگینم که نتوانستیم بازی را ببریم. البته نمی‌توانم از بازیکنان عصبانی باشم، چون از زمانی که آمدم آن‌قدر خوب بودند که به‌ خودم حق نمی‌دهم از آنها عصبانی باشم. فقط به خاطر این ناراحتم که می‌خواستیم در جام حذفی تا آخر راه برویم. ما بازی ضعیف‌تری نسبت به بازی هفته قبل‌مان در جام حذفی که آنها را ۲ بر هیچ بردیم، ارائه کردیم، اما ۱۰ فرصت ایجاد کردیم.

معمولاً تیمی که فرصت‌های زیادی را از دست می‌دهد، می‌بازد
وی افزود: پنالتی‌های‌ ما باید گل می‌شدند. علیپور و منشا که مهم‌ترین و اصلی‌ترین پنالتی‌زن‌های‌مان بودند، نزدند. این قانون نانوشته فوتبال است؛ تیمی که این همه فرصت از دست می‌دهد، معمولاً می‌بازد. صنعت نفت در طول بازی فقط یک شانس داشت و آن هم زمانی بود که یک – یک بودیم. آنها یک تک‌به‌تک ایجاد کردند. بابت نتیجه به نفت تبریک می‌گویم و برای‌شان در جام حذفی آرزوی موفقیت می‌کنم.

مارادونا، مسی و رونالدو هم پنالتی از دست داده‌اند
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که «آیا بار دیگر به منشا و علیپور در تیمش پنالتی خواهد داد؟»، گفت: بله، این یک امر طبیعی و عادی است. رونالدو و مسی پنالتی هم خراب کرده‌اند. مارادونا نیز پنالتی خودش را به بیرون زده است. برای پنالتی زدن باید تمرکز و تمرین باشد.

دنبال بهانه و توجیه نیستم، باید تمرکز و انرژی‌مان را جمع می‌کردیم
برانکو در واکنش به اینکه خیلی‌ها حواشی شب قبل از بازی و دعوای طاهری با هدایتی را دلیل شکست پرسپولیس مقابل صنعت نفت می‌دانند، تصریح کرد: همه اینها درست. اصلاً همه اینها فاکتورهای به‌هم زدن تمرکز را دارند، اما به دنبال بهانه و توجیه نیستم. باید تمرکز، انرژی و انگیزه‌ای که داشتیم را جمع می‌کردیم. نمی‌خواهم اینها را بهانه قرار بدهم.

از زمانی که آمدم هواداران به‌طور ثابت یار دوازدهم ما بوده‌اند
وی به تمجید از هواداران پرسپولیس که پس از شکست مقابل صنعت نفت از او و شاگردانش حمایت کرده بودند پرداخت و یادآور شد: من تشکر می‌کنم از هواداران. دقیقاً به‌خاطر آنها بیشتر از همه ناراحتم، چون از زمانی که هستم، همیشه به‌طور ثابت یار دوازدهم پرسپولیس بوده‌اند. باز هم بابت باخت عذرخواهی می‌کنم و اینکه نتوانستیم هواداران را شاد کنیم و آنها را راضی به خانه برگردانیم.

داور بازی دیروز در سطح بزرگ‌ترین داوران جهان قضاوت کرد!
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد داوری بازی روز گذشته این تیم مقابل صنعت نفت آبادان گفت: داور در سطح بزرگ‌ترین داوران جهان قضاوت کرد! این نظر من است.

برانکو در واکنش به اعتراض بازیکنان به داوری گفت: هر کسی نظرش را دارد. احتمالاً داور مثل بازیکنان فکر نمی‌کند!

به گزارش تسنیم, تیم فوتبال پرسپولیس دیروز (سه‌شنبه) با قبول شکست مقابل صنعت نفت آبادان در ضربات پنالتی, از را‌ه‌یابی به نیمه نهایی جام حذفی بازماند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين