امروز : پنج شنبه, ۷ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/20 - 17:33 ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده انتظامی مازندران:

دشمن با شیوه‌های جدید به دنبال تهدید جمهوری اسلامی است

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اینکه مهم‌ترین وظیفه پلیس پاسخ‌گویی و مطالبات مردم است، گفت: دشمن با شیوه‌های جدید جمهوری اسلامی را تهدید می‌کند.

به گزارش بابل نوین،  سردار محمود میرفیضی عصر امروز در مراسم تکریم و معارفه فرمانده جدید انتظامی آمل در سالن اجتماعات شهرداری اظهار داشت: ایجاد امنیت در جامعه از سوی نیروی انتظامی است اگر چه هر اقدامی در سطح جامعه باید بستر آن ایجاد شود.

وی افزود: بدون ایجاد بستر  امنیتی نمی‌توانیم در حوزه های فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی امنیت پایدار فراهم کنیم با توجه به اینکه داشتن امنیت پایدار به آسایش و راحتی جامعه دست خواهیم یافت.

میرفیضی با اشاره به براندازی داعش در سوریه و منطقه خاورمیانه عنوان کرد: اگر چه ممکن است داعش رفته باشد اما احتمال پیدا شدن آن ها در جای دیگر از منطقه خاورمیانه است.

فرمانده انتظامی مازندران با تاکید براینکه امروز دشمن با شیوه‌های جدید نظام جمهوری اسلامی را تهدید می‌کند بنابراین باید نگاه‌های مان را تغییر دهیم، یادآور شد: با توجه به وجود شبکه‌های مجازی آن ها سعی دارند اختلافاتی در نظام ایجاد کنند به گونه‌ای که برخی از تهدیدات با استفاده از این شبکه‌ها لمس نمی‌شود و تعداد شاکیان ما را در انتظامی افزایش می‌دهد.

وی با بیان اینکه دشمن اعتمادزدایی پلکانی را در نظام شروع کرده تا شکاف‌ها را بین مردم و دولت، دولت و قوه قضائیه، مردم با مردم ایجاد کند، بیان کرد: با وجود این تهدیدات اگر ما توجه و معیارمان را بهولایت اهمیت ندهیم دچار مشکل می‌شویم پس باید توجه داشت که اصل ولایت و ولایت‌پذیری تنها راه عبور است و آزمون سخت خدمت به مردم است.

میرفیضی با اشاره به اینکه هر کدام شهرستان‌های استان یک جایگاهی دارند و آمل با تاریخش به هویت اسلام برمی‌گردد و جزو قدیمی‌ترین شهرهای استان است، گفت: این شهرستان، شهری شهیدپرور، علم و فقاهت است و در استان نگاه ویژه‌ای باید داشت.

وی وظیفه‌ اصلی پلیس را پاسخگویی و مطالبات مردم مطرح و عنوان کرد: این ارتباط سرمایه اجتماعی را در نظام ایجاد می‌کند و برای این سرمایه همه دستگاه‌ها نقش دارند.

فرمانده انتظامی مازندران با تاکید بر اینکه مردم سرمایه پلیس هستند و بیشترین نقش را در امنیت دارند و آن ها خادم مردم هستند، گفت: برای رسیدن به امنیت پیشگیری اجتماعی ایجاد کنیم با توجه به اینکه مشاور اجتماعی را در شهرستان‌ها تشکیل دادیم.

وی خاطرنشان کرد: تنها چیزی که در انتظامی مهم است مدیر اثربخش است که در کنار ماموریت‌هایش اعتماد مردم را ایجاد کند.

فرمانده سابق انتظامی آمل در این مراسم با بیان اینکه از سال ۷۵ حضور در خدمت‌رسانی انتظامی این شهرستان را داشتم و در جاهای مختلف به مدت ۲۰ سال به مردم آمل خدمت کردم، بیان کرد: طی این سال ها مهمترین نکته‌ای که برایم مهم بود همکاری و تعامل مردم با ستاد فرماندهی بوده که در این سال‌ها به خوبی مردم آمل این همکاری را داشتند.

 ولی‌الله گنجیان‌مقدم با اشاره به اینکه خدمت به این مردم صبور سخت است اگر چه در نیروی انتظامی کم و کاستی‌هایی وجود دارد، افزود: برای رسیدن به امنیت اجتماعی باید همکاری و تعامل همه دستگاه‌های اجرایی با انتظامی نیاز ضروری است.

وی ادامه داد: با ورود به این شهرستان و اولین نشست با رسانه‌ها تعامل خوبی با این قشر انجام شد به گونه‌ای که اگر نقصی از سوی پایگاهی صورت می‌گرفت قبل از اطلاع‌رسانی به ستاد انعکاس داده می‌شد تا رفع نواقص صورت گیرد.

در این مراسم سرهنگ نعمت الله آزادی به عنوان فرمانده انتظامی آمل معارفه و از خدمات سرهنگ گنجیان مقدم تقدیر شد.

وی همچنین به عنوان رئیس پلیس پیشگیری انتظامی مازندران منصوب شد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين