امروز : چهارشنبه, ۲۹ دی , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/20 - 20:52 ذخیره فایل ارسال به دوستان
سلطانی فر:

با تمام توان از حق باشگاه ها دفاع می کنیم/عضو پنجم هیئت مدیره سرخابی ها معرفی می شوند

به گزارش بابل نوین، سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در حاشیه مجمع فدراسیون فوتبال اظهار کرد: ما در حد توان و ظرفیت درباره میزبانی ایران در لیگ قهرمانان آسیا از حقمان دفاع خواهیم کرد و این جزئی از وظایف ما خواهد بود چرا که باشگاه ها از پیکره وزارت ورزش هستند و وظیفه ذاتی ما حمایت از حق و حقوق قانونی این باشگاه هاست ضمن اینکه در این راه ملاحظات و معذوریت هایی وجود دارد که گاهی نمی توان به حد ایده آل رسید.

باید باشگاه های پایتخت را به سوی خودکفایی کامل ببریم
سلطانی فر در مورد وضعیت باشگاه های پر طرفدار تهران گفت:باید باشگاه های پایتخت را به سوی خودکفایی کامل ببریم و با همکاری و استفاده از ظرفیت های این ۲ باشگاه و استفاده از توان بنگاه های دولتی، نیمه دولتی، شبه دولتی و خصوصی این تیم ها به مرز خودکفایی کامل برسند هرچند که در حال حاضر هم این ۲ باشگاه نیازمندی مالی از دولت ندارند.

عضو پنجم هیئت مدیره استقلال و پرسپولیس به زودی معرفی می شود
وزیر ورزش اعلام کرد: عضو پنجم هیئت مدیره استقلال و پرسپولیس به زودی از سوی وزارت ورزش و جوانان معرفی می شود تا هیئت مدیره این دو تیم با قدرت تمام به کارشان ادامه بدهند.

امیدواریم در جام جهانی روسیه نتایج خوبی در شان فوتبال و مردم ایران بدست بیاوریم
فدراسیون فوتبال با عملکرد مناسب در سال گذشته موفقیت های زیادی را در عرصه فوتبال رقم زد و در این راه تیم های پایه و تیم ملی بزرگسالان نتایج قابل قبولی را کسب کردند و به همین دلیل فدراسیون ایران هم در رده برترین فدراسیون های آسیا قرار گرفت و امیدواریم در جام جهانی روسیه نیز با وجود قرعه سختی که داریم نتایج خوبی در شان فوتبال و مردم ایران بدست بیاوریم.

او ادامه داد:فدراسیون فوتبال تلاش کرده است و با شفاف سازی مالی و اصلاح برخی مشکلات در فدراسیون روند خوبی را در پیش گرفته است که این موضوع جای تقدیر دارد و باید باشگاه های ما هم در این راه گام بردارند و ظرف یکی دو سال آینده برخی از مشکلات و ناپاکی ها از فوتبال دور شود.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين