امروز : شنبه, ۲ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/21 - 12:50 ذخیره فایل ارسال به دوستان
معاون خدمات شهری تهران خبر داد؛

آماده باش سوله‌های بحران تهران

به گزارش بابل نوین، معاون خدمات شهری شهرداری تهران از فعالیت تمامی سرویس‌های بهداشتی عمومی در سطح شهر و همچنین بارگیری تانکرهای آب به منظور استقرار در سطح شهر تهران خبر داد.

یزدانی اظهار کرد: به دنبال وقوع زلزله در مرز دو استان البرز و تهران بسیاری از مردم به فضای باز آمده‌اند و در همین راستا خدمات شهری نیز امکانات خود را مستقر کرده است.

وی با بیان اینکه تمام سرویس‌های بهداشتی عمومی در سطح شهر فعالند گفت:‌ تانکرهای آب نیز بارگیر شده و در نقاط مختلف شهر مستقر خواهد شد.

وی با بیان اینکه ماشین‌های عمرانی خدمات شهری با رانده‌هایشان در آماده باش کامل هستند، خاطر نشان کرد همچنین تعدادی از پارک‌های ما نیز آماده شده و در فضای پارک‌ها امکان استقرار فراهم است و ما سعی کردیم امکانات اولیه را در فضای عمومی فراهم کنیم.

وی با تاکید بر اینکه تمامی نیروهای خدمات شهری در آماده باش هستند گفت: از مردم نیز می‌خواهیم با رعایت نظم در فضای عمومی حاضر شوند.

آماده باش سوله‌های بحران و ورزشگاه‌ها
یزدانی با بیان اینکه ۱۱۰ سوله بحران شهر تهران در آماده باش کامل بوده و درهای آن باز است خاطر نشان کرد: علاوه بر این ۲۵۶ مجموعه ورزشی هم بازگشایی شده و در اختیار شهروندان قرارگرفته است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين