امروز : پنج شنبه, ۷ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/21 - 16:54 ذخیره فایل ارسال به دوستان
در دانشگاه نوشیروانی بابل برگزار شد

نشست شورای مدیران امور اداری دانشگاه‌های منطقه ۲ کشور

دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل میزبان ششمين نشست شوراي مديران امور اداری دانشگاه‌های منطقه دو كشور بود.

به گزارش بابل نوین، ششمین نشست شورای مدیران امور اداری و پشتیبانی دانشگاه‌های منطقه دو کشور به میزبانی دانشگاه صنعتی نوشیروانی در بابل برگزار شد.

جواد واثقی‌امیری رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی در این نشست اظهار کرد: دو خصیصه بارز و تا حدودی منحصر به فرد دانشگاه صنعتی نوشیروانی اأسیس این دانشگاه توسط خیری دوراندیش به نام سیدحسین فلاح نوشیروانی است که به تاسی از نیت خیرخواهانه آن مرحوم، مردم خیراندیش شهرستان بابل ادامه دهنده راه آن زنده‌یاد در زمینه‌های مختلف آموزش، سلامت، مسائل فرهنگی هستند ،خصیصه دوم نیز پتانسیل و توانمندی بالای اعضای هیات علمی، دانشجویان و کارکنان دانشگاه است که کسب افتخارات و دستاوردهای عظیم ملی و جهانی  این خصیصه را به درستی نشان داد.

وی افزود: کمک‌های مردمی در راستای توسعه فضای فیزیکی دانشگاه، تجهیز آزمایشگاه‌ها وظیفه و مسئولیت نیروی انسانی مجموعه را سنگین‌تر می کند زیرا آن‌ها وارث مجموعه‌ای هستند که از یک نیت خیرخواهانه نشات گرفت.

در این نشست مقررات برنامه ششم توسعه در خصوص ایثارگران، چگونگی اعزام کارکنان به ماموریت‌های خارج از کشور، وضعیت حضور و غیات اعضای هیأت علمی با توجه به پیگیری دستگاه نظارتی، نحوه ارتباط شورای مدیران امور اداری و پشتیبانی با شورای معاونین اداری مالی دانشگاه های منطقه دو کشور مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی است دانشگاه‌های منطقه دو کشور  شامل  سه استان گیلان، مازندران و گلستان می‌شود.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين