امروز : دوشنبه, ۴ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/21 - 16:14 ذخیره فایل ارسال به دوستان

صاحب اثر ماندگار «کربلا کربلا ما داریم می آییم» کربلایی شد

در پی پخش گزارشی از تقاضای «اکبر شریعت» صاحب اثر ماندگار «کربلا کربلا ما داریم می آییم» در دوران دفاع مقدس، با تدبیر فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، وی همراه با خانواده به کربلای معلی اعزام شد.

به گزارش بابل نوین،در پی پخش گزارشی از تقاضای «اکبر شریعت» صاحب اثر ماندگار «کربلا کربلا ما داریم می‌آییم» در دوران دفاع مقدس، با تدبیر امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، وی همراه با خانواده به کربلای معلی اعزام شد.

اکبر شریعت به همراه ۱۹ تن از خانواده و وابستگان با بدرقه امیر سرتیپ اسدالله حیدری، رئیس کانون بازنشستگان نیرو‌های مسلح و جمعی از مقامات استان فارس، به کربلای معلی اعزام شد.

امیر سرلشکر موسوی، فرمانده کل ارتش هزینه سفر به عتبات عالیات اکبر شریعت و ۶ تن از اعضای خانواده وی را متقبل شد و سایر وابستگان این رزمنده جانباز دوران دفاع مقدس نیز با مساعدت مسئولین استانی به این سفر نورانی و پر از معنویت مشرف شدند.

گفتنی است چندی پیش در برنامه بدون تعارف بخش خبری ۲۰:۳۰ شبکه دوم سیما، آقای اکبر شریعت تقاضای اعزام به کربلای معلی کرده بود که با اجابت فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران خواسته ایشان محقق شد./ز

میزان

 

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين