امروز : پنج شنبه, ۳۰ دی , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/21 - 18:53 ذخیره فایل ارسال به دوستان
دریادار فدوی:

دولت و ملت ما زیر بار نظام سلطه و مناسبات ظالمانه آن نرفته و نخواهند رفت

به گزارش بابل نوین، دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم رونمایی از هفت عنوان کتاب که ظهر امروز پنجشنبه سی‌ام آذرماه در بندرعباس برگزار شد با اشاره به روند صعودی کینه ورزی و دسیسه‌چینی دشمنان علیه انقلاب اسلامی تأکید کرد: دشمنانی که تخم کینه و دشمنی می‌کارند مطمئن باشند محصولی جز کینه، نفرت و دشمنی برداشت نخواهند کرد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: ما ملت و کشور ضعیف و دست و پا بسته و بی‌ریشه‌ای نیستیم که دشمن انتظار داشته باشد در برابر اقدامات کینه توزانه، پاسخی غیر از تسلیم و لبخند و تمکین نداشته باشیم.

فدوی گفت: دشمن بعد از دوران جنگ تحمیلی، امروز دوباره همه شرایط جنگی علیه انقلاب اسلامی را برقرار کرده و فقط مرحله تیر و تیرکشی آن باقی مانده است.

وی خاطرنشان کرد: دولت و ملت ما در روند انقلاب اسلامی زیر بار نظام سلطه و مناسبات ظالمانه حاکم بر آن نرفته و نخواهند رفت.

فدوی اظهار کرد: دشمن بداند که نمی‌تواند به روندی ادامه دهد که آزادانه و امن از ذخایر منطقه بهره برداری کند و سرمایه حاصل از آن را بدون هیچ مانع و محدودیتی علیه ما و انقلاب اسلامی به کار گیرد و ما را تماشاگر و تماشاچی دست و پا بسته ببیند.

گفتنی است در این مراسم که ناوسالار پوررضایی معاون دانش و پژوهش نیروی دریایی سپاه و تعدادی از پژوهشگران جوان نیروی نیز حضور داشتند، از هفت عنوان کتاب با موضوع تجربیات فرماندهان و رزمندگان نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوزه های آفند و پدافند دریایی، موشک‌های دفاعی و بازدارنده ساحل به دریا، دریا به ساحل و همچنین دریا به دریا، بهداری رزم، آماد و پشتیبانی و همچنین تعمیرات و نگهداری رونمایی شد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين