امروز : دوشنبه, ۴ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/23 - 12:07 ذخیره فایل ارسال به دوستان

آماری جالب از نحوه فعالیت دونالد ترامپ در اینستاگرام

ترامپ در اینستاگرام برای خودش برو و بیایی دارد!

به گزارش بابل نوین،از زمانی که «دونالد ترامپ» به سمت رئیس جمهوری آمریکا منصوب شده، و حتی پیش از آن، حواشی زیادی پیرامون این چهره جنجالی وجود داشته است.
او هر روز با تصمیمات عجیب و نامتعارفش خبرساز می‌شود.

ترامپ بخشی از ایده‌ها و سخنانش را در قالب توییت مطرح می‌کند و از شبکه اجتماعی توییتر استفاده می‌نماید.

اما رئیس جمهور ۷۱ ساله آمریکا در اینستاگرام نیز فعالیت دارد و در آنجا هم شیرین‌کاری‌هایش را در معرض دید عموم مردم جهان قرار می‌دهد!
به نقل از بیزنس اینسایدر، ترامپ از آوریل ۲۰۱۳ (فروردین ۱۳۹۲) به اینستاگرام پیوسته و با به اشتراک‌گذاری عکس‌های شخصی و خانوادگی خود، فعالیتش را آغاز نموده است.

تعداد دنبال‌کنندگان آقای ترامپ در اینستاگرام به رقم ۸٫۱ میلیون فالوور رسیده و وی در صفحه خود بیش از ۲۷۰۰ پست گذاشته است.

یک نکته جالب توجه در مورد نحوه فعالیت چهره‌های سیاسی در اینستاگرام، افرادی است که آنها در این شبکه دنبال می‌کنند.

آقای ترامپ ۸ نفر را در اینستاگرام دنبال می‌کند که عبارتند از ملانیا ترامپ (بانوی اول آمریکا و همسر ترامپ)، ایوانکا ترامپ (دختر بزرگ رئیس جمهور)، اریک ترامپ (پسر وسط خانواده)، لارا ترامپ (همسر اریک ترامپ)، تیفانی ترامپ (کوچکترین دختر رئیس جمهور آمریکا)، هوپ هیکس (مدیر ارتباطات استراتژیک کاخ سفید) و دن اسکاوینو (دستیار و مدیر شبکه‌های اجتماعی ترامپ).

جالب اینجاست که سایت بیزینس اینسایدر در گزارشی که در اوایل فوریه ۲۰۱۷ (بهمن ۱۳۹۵) منتشر کرد، تعداد فالووینگ‌های ترامپ را ۱۵ نفر قید کرده بود.

با این حساب معلوم می‌شود که آقای ترامپ چند نفر را از لیست کسانی که در اینستاگرام دنبال می‌کرده حذف نموده که مایک پنس (معاون رئیس جمهور) از آن جمله بوده است./ز

ایتنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين