امروز : سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/23 - 18:34 ذخیره فایل ارسال به دوستان

ترکی به لیست مدرسان داوری AFC اضافه شد

به گزارش بابل نوین، و به نقل از فدراسیون فوتبال، فریدون اصفهانیان، رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال درباره افزایش دستمزد داوران گفت: با توجه درخواست مکرر داوران درخصوص افزایش حق الزحمه آنها ، طبق مصوبه ۲۰ آذرماه جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، این افزایش دستمزد توسط محمدرضا ساکت- دبیرکل فدراسیون به امور مالی ابلاغ شد.
وی در ادامه بیان کرد: برهمین اساس با توجه به ابلاغ افزایش حق الزحمه داوران از طرف دبیرکل فدراسیون به امور مالی درخواست داریم که نسبت به پرداخت حق الزحمه آنها تسریع کند.

اصفهانیان درخصوص برگزاری دوره توجیهی نیم فصل لیگ دسته اول فوتبال اظهار کرد: کلاس نیم فصل لیگ دسته اول فوتبال از ۱۳ دی ماه به مدت سه روز به میزبانی هیئت فوتبال گیلان در شهر رشت برگزار خواهد شد. این دوره با توجه به سهمیه داوران و کمک داوران استان ها با حضور ۱۱۳ داور و کمک داور از روز چهارشنبه ۱۳ دیماه در رشت آغاز خواهد شد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون در پایان خاطر نشان کرد: سمینار ناظران و مدرسان داوری AFC بهمن ماه امسال در کوالالامپور برگزار می شود که خوشبختانه محسن ترکی نیز به این سمینار دعوت شده است. برهمین اساس تعداد ناظران و مدرسان داوری ایران در این سمینار از هفت نفر به هشت نفر رسید.

لیست اسامی ناظران و مدرسان داوری جهت حضور در سمینار به شرح زیر است:

حسن کامرانی فر، معصومه شکوری، مسعود مرادی و محسن ترکی جهت حضور دوره مدرسان داوری (۱۴ لغایت ۲۰ بهمن ماه)

حسین عسکری، مسعود عنایت، هدایت ممبینی و اسماعیل صفیری جهت حضور در دوره ناظران داوری (۱۵ لغایت ۲۰ بهمن ماه)

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين