امروز : دوشنبه, ۴ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/23 - 20:59 ذخیره فایل ارسال به دوستان

همکاری مجلس و ستادکل نیروهای مسلح برای تقویت بنیه دفاعی

سخنگوی کمیسیون امنیت مجلس شورای اسلامی می‌گوید: هماهنگی لازم برای بررسی بودجه دفاعی سال ۹۷ و نیاز‌های بخش دفاعی کشور را با ستادکل نیروهای مسلح انجام خواهیم داد.

به گزارش بابل نوین، سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی با اشاره به تکالیف مشخص‌شده در برنامه ششم توسعه درباره تقویت بنیه دفاعی کشور گفت: بر این اساس باید ۵ درصد بودجه عمومی کشور به تقویت بنیه دفاعی کشور اختصاص یابد و اگر دولت به همین تکلیف قانونی عمل کند کافی است.

  • بیشتر بخوانید
  1. پیشنهاد جدید مجلس برای تقویت قرارگاه پدافند هوایی
  2. مجلس کاستی‌های دولت درباره بودجه دفاعی ۹۷ را جبران می‌کند
  3. رایزنی کمیته دفاعی مجلس برای افزایش بودجه قرارگاه پدافند هوایی

وی افزود: بودجه دفاعی سال ۹۷ کشور بر همین اساس ارزیابی می‌شود و در همین راستا، هماهنگی لازم  با ستادکل نیروهای مسلح برای بررسی لایحه بودجه فعلی و نیازمندی‌های آنان را انجام خواهیم داد تا ان‌شاءالله تقویت بنیه دفاعی کشور در دستور کار قرار بگیرد.

نقوی حسینی با بیان اینکه جمهوری اسلامی یکی از کشورهایی است که صراحتاً و آشکارا از طرف برخی قدرت‌ها تهدید می‌شود، گفت: وقتی دشمنان می‌گویند که گزینه نظامی روی میز است و یا وقتی که رژیم صهیونیستی آشکارا می‌گوید که به ایران حمله می‌کند و یا برخی کشورهایی که در حد و اندازه ایران نیستند ما را تهدید می‌کنند، نشان می‌دهد که ما باید روی تقویت بنیه دفاعی کشور سرمایه گذاری کنیم و این موضوع تبدیل به یکی از اولویت‌های مهم کشور شود.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين