امروز : پنج شنبه, ۳۰ دی , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/23 - 21:29 ذخیره فایل ارسال به دوستان

نحوه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد + جزئیات

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد نحوه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد را اعلام کرد.

به گزارش بابل نوین، حسین نصیرزاده مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد با اشاره به ثبت‌نام نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر گفت: ثبت‌نام نقل و انتقال و میهمانی از ۲۵ آذرماه آغاز شده و تا اوایل بهمن ماه ادامه دارد.

وی با بیان اینکه براساس آیین نامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی، دانشجویان تمامی مقاطع از کارشناسی تا دکتری حرفه‌ای می‌توانند درخواست خود را در سامانه نقل و انتقال و میهمانی ثبت کنند، گفت: امسال نیز اداره کل شاهد و ایثارگران با آمادگی کامل برای نیمسال دوم سال تحصیلی نسبت به ثبت‌نام جامعه هدف خود اقدامات لازم را انجام داده است.

نصیرزاده خاطرنشان کرد: جامعه هدف اداره کل امور شاهد و ایثارگران در سال جاری علاوه بر جانبازان بالای ۲۵درصد و فرزندان شاهد، شامل رزمندگان، جانبازان زیر ۲۵درصد، فرزندان و همسران آنها و خواهران و برادران شهید نیز می‌شود که در گذشته این افراد جزو جامعه هدف نبودند.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه جامعه هدف برای ثبت نام باید به سامانه منادا به نشانی www.monada.iau.ir مراجعه کنند، گفت: دانشجویان در صورت مواجهه با هر مشکلی می‌توانند به سایت اداره کل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.esargaran.iau.ir مراجعه کرده و به صورت مستقیم با معاون آموزشی و کارشناسان اداره کل امور شاهد و ایثارگران در ارتباط بوده و مشکل خود را حل کنند.

وی افزود: از مزیت‌های ثبت درخواست‌های میهمانی و نقل و انتقال و پیگیری در این سیستم، عدم الزام مراجعه حضوری دانشجویان به سازمان مرکزی است. سایت اداره کل امور شاهد و ایثارگران به صورت روزانه رصد می‌شود تا اگر مشکلی در ثبت نام دانشجویان وجود داشته باشد، رفع شود.

نصیرزاده با بیان اینکه یکی دیگر از خدمات اداره کل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی، مشاوره تحصیلی به دانشجویان است، گفت: کارشناسان این اداره کل با ارائه مشاوره تحصیلی به دانشجویان، سعی در پیشرفت و آرامش خاطر آنها دارند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين