امروز : پنج شنبه, ۳۰ دی , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/23 - 21:33 ذخیره فایل ارسال به دوستان

لاریجانی: کشورهای بزرگ انگیزه‌ای برای مبارزه با تروریسم ندارند

رئیس مجلس، هدف از سفر به پاکستان را بحث و بررسی کشورهای منطقه درباره روش‌های مبارزه با ترورریسم اعلام کرد.

به گزارش بابل نوین،  علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز شنبه ( ۲ دی ماه) پس از ورود به فرودگاه بی‌نظیر بوتو شهر اسلام آباد پاکستان در جمع خبرنگاران گفت: تمام کشورهای منطقه با مسئله تروریسم مواجه‌اند و خوشبختانه در سال‌های اخیر مبارزات جدی تری علیه تروریسم آغاز شده و در سوریه و عراق نیز ضربه جدی به داعش زده شده است.

  • بیشتر بخوانید

لاریجانی به پاکستان رفت

وی افزود: اما باید قبول کرد که مسئله تروریسم نگران کننده است و کشورهای منطقه باید حساس شوند از سوی دیگر تجربه نشان داده که کشورهای بزرگ انگیزه‌ای برای مبارزه با تروریسم ندارد لذا کشورهای منطقه با ابتکاری تصمیم به برگزاری نشست‌های کردند تا روشهای مبارزه با تروریسم را پیدا کنند که راه بسیار عاقلانه و درست است.

 لاریجانی در خصوص محور دیدارهای خود با مسئولان کشور پاکستان، گفت: در این نشست‌ها نخست مسائل امنیتی بین دو کشور ایران و پاکستان بررسی خواهد شد زیرا هر دو علاقمند فضای صلح و امنیت هستند و در بخش دیگر روابط اقتصادی بین دو کشور بررسی و مطرح خواهد شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در ملاقات‌های قبلی به محورهای مورد بحث پرداخته شده لذا در این نشست نیز به طور مفصل در مورد آنها صحبت خواهد شد امیدواریم که موفقیت آمیز و نتیجه بخش باشد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين