امروز : شنبه, ۲ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/23 - 22:17 ذخیره فایل ارسال به دوستان

بسیاری از مدیران هنوز اقتصاد مقاومتی را باور ندارند

نماینده مردم استان مازندران در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر توسعه اشتغال در جامعه گفت: بسیاری از مدیران جامعه هنوز اقتصاد مقاومتی را باور ندارند.

به گزارش بابل نوین،  آیت الله نورالله طبرسی امروز در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران، اظهار داشت: امر به معروف امری جهادی بوده که وظیفه اجتماعی است و احکام سیاسی دارد که اسلام می‌خواهد مسلمین خودشان را اصلاح کنند و به درد هم برسند.

وی افزود: ادارات ما باید فعال‌تر از گذشته باشند اما اکنون بسیاری از مدیران اقتصاد مقاومتی را باور ندارند.

طبرسی با اشاره به اینکه مازندران دارای ظرفیت فراوانی است که گردشگری، صنعت و کشاورزی را باید در استان گسترش دهیم، تصریح کرد: مطالبه‌گری‌ها باید از مسئولان در امر اشتغال بیشتر شود.

وی گفت: نمایندگان استان باید پیگیر مشکلات مردم باشند و با الفت، دوستی و وحدت جهت رفع مشکلات جامعه مانند فقر گام بردارند.

امام جمعه ساری بیان کرد: بسیاری از فارغ التحصیلان استان شغل ندارند که باید خدمت واقعی  در مسئولان تقویت شود و  در تمام لحظات به یاد خدا باشیم به بزرگ‌تر احترام و به مستضعفان رحم کنیم.

طبرسی گفت: بستر مازندران برای توسعه گردشگری، کشاورزی و صنعت بوده که برای توسعه کشاورزی دلالی و واسطه‌گری باید کاهش یابد.

وی با بیان اینکه بخش بزرگی از مسائل جامعه با ایجاد شغل رفع شود، تصریح کرد: اشتغال موجب کاهش بزه اجتماعی مانند خودکشی، اعتیاد و طلاق می‌شود.

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: وحدت و هماهنگی در رفع مشکلات گره‌گشا بوده که همه مدیران باید با استاندار و دیگر مسئولان تعامل داشته باشند تا جهت اجرای وظیفه و نظارت عمومی گام برداریم.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان نیز گفت: ادارات باید در اجرای مصوبات و تخصیص نیم درصد بودجه فرهنگی به اجرای این فریضه مهم کمک کنند.

خلیل صالحی افزود: ارزیابی ادارات، میزان اجرای برنامه ابلاغی، میزان رعایت عفاف و حجاب و تعامل با ستاد استان و تشکیل جلسات در ادارات است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين