امروز : پنج شنبه, ۳۰ دی , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/24 - 9:09 ذخیره فایل ارسال به دوستان

افزایش سهم صنعت در اقتصاد مازندران

به گزارش بابل نوین، محمد اسلامی استاندار مازندران در نشست با مدیران واحد‌های صنعتی شاخص استان با اشاره به اینکه هر چه تولید استان قوی‌تر باشد اقتصاد قوی‌تر می‌شود گفت: از صنعت مازندران در جهت توسعه کامل حمایت می‌کنیم و امیدواریم با اقدامات و برنامه‌های پیش رو سهم صنعت در اقتصاد استان دو برابر شود.

وی بابیان اینکه مازندران دارای سرزمین، منابع و نیروی انسانی بسیار مستعدی است که باید با مدیریت صحیح درروند توسعه نقش خود را ایفا نماید، افزود: استراتژی توسعه مازندران، از گذشته، بر کشاورزی نهاده شده و توسعه صنعتی در آن به‌درستی لحاظ نشده است.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه سهم صنعت در اقتصاد استان بر اساس آمار‌های بیان‌شده ۱۵ درصد است، گفت: باید با ایجاد صنایع رقابتی، سهم قابل‌ملاحظه‌ای از بازار بیرون را در اختیار بگیریم.

وی نظام بازرگانی کشور را ضعیف ارزیابی نمود و افزود: باید با ایجاد یک نظام بازرگانی قوی و سالم، صنایع رقابتی را پایدار کنیم و توسعه تکنولوژی به هنگام را شاهد باشیم و سهم ما از بازار ارتقا یابد.

اسلامی بابیان اینکه تسهیلات باید به واحد‌های تولیدی پویا و فعال تزریق شود چرا که چرخ صنعت و تولید قدرتمند، هیچ‌گاه از حرکت و از رقابت بازنمی‌ایستد افزود: هوشمندی، مراقبت، نظارت، پشتیبانی و حمایت به هنگام، موجب توسعه صنایع پویا است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين