امروز : سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/24 - 17:42 ذخیره فایل ارسال به دوستان

برانکو: در سخت‌ترین موقعیت قرار داریم و شادابی تیمم گرفته شده است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به این نکته اذعان کرد که تیمش در موقعیتی سخت قرار دارد و به مانند گذشته شاداب نیست.

به گزارش بابل نوین، برانکو ایوانکوویچ پس از تساوی یک – یک تیمش مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: انتظار یک بازی خیلی سخت را داشتیم و واقعاً هم بازی سختی بود. یک بازی سخت، محکم و هجومی را از سوی دو تیم شاهد بودیم. تیم میزبان محکم بازی کرد و ما هم همین‌طور بودیم. به‌هرحال نتیجه کسب شده منطقی بود. ما وقتی یک بر صفر جلو بودیم، نتوانستیم راهی برای به ثمر رساندن گل دوم پیدا کنیم.

تا پایان فصل بازهم نتایج غیرمنتظره زیادی خواهیم دید
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: تیم میزبان یک امتیاز گرفت و به‌هرحال این تساوی عادلانه بود. هنوز تا آخر فصل خیلی مانده و طبیعی است حالا حالاها نتایج غیرمنتظره زیادی خواهیم دید.

تیم فولاد با تمام شجاعت و توان خود بازی کرد
برانکو با اشاره به عملکرد بازیکنانش یادآور شد: ما در نیمه دوم به بازیکنان‌مان گفتیم که دنبال گل دوم باشند و برنامه هم داشتیم، اما تیم میزبان با تمام شجاعت و توان بازی کرد. قبل از این هم گفتم اگر گل دوم را می‌زدیم، می‌توانستیم برنده باشیم.

سعی می‌کنیم نفرات‌مان را حفظ کنیم
وی در خصوص اینکه پنجره نقل‌وانتقالاتی پرسپولیس بسته شده است و آیا از این مسئله ترسی ندارد، گفت: من هیچ ترسی ندارم. ما بازیکنان خوب و نیمکت خوبی داریم. چهار بازیکن اصلی ما امیری، طارمی، ماهینی و نوراللهی امروز بازی نکردند. علی‌رغم بسته بودن پنجره، ما در تیم‌مان بازیکنان خوب داریم و سعی می‌کنیم آنها را حفظ کنیم.

ما در سخت‌ترین موقعیت قرار داریم
سرمربی پرسپولیس در واکنش به این مسئله که تیمش با سختی‌هایی که کشیده و نداشتن استراحت نیم‌فصل به نظر روزهای سختش آغاز شده و این مسئله خودش را در بازی با فولاد نشان داد، اظهار داشت: بله همین‌طور است. ما در سخت‌ترین موقعیت قرار داریم. پیش از بازی ما در جام حذفی صنعت نفت آبادان ۱۰ روز فرصت استراحت داشت، در حالی که ما فقط چهار روز استراحت کردیم. امروز هم همین‌طور بود و ما بعد از پنج روز بازی کردیم، اما فولادی‌ها نیم‌فصل را استراحت کرده بودند. اکنون هم به همین شکل است و نمی‌توانیم به عقب برگردیم و این مسئله باعث شده شادابی‌مان گرفته شود. بازیکنانم می‌دانند که چه روزهای سختی را در پیش داریم و الان چاره‌ای نداریم و باید سعی کنیم توان بازیکنان را برای نیم‌فصل دوم بالا ببریم. باید با مشکلات کنار بیاییم، چرا که کاری دیگری نمی‌توان کرد.

ما بدون طارمی نسبت به فصل گذشته امتیازات بیشتری گرفته‌ایم
برانکو درباره اینکه پرسپولیس بدون طارمی خط حمله شادابی ندارد و تیمش اُفت کرده است، گفت: من اصلاً موافق نظر شما نیستم. ما بدون طارمی نسبت به فصل گذشته امتیازات بیشتری گرفته‌ایم، گل‌های زیادی زده‌ایم و حتی به لحاظ عملکردی هم بهتر بوده‌ایم. باید به فولاد هم تبریک گفت. درست است که آنها موقعیت زیادی ایجاد نکردند، اما به ما فشار آوردند. البته بازیکنان ما هم خسته بودند و مانند گذشته شادابی نداشتند. ما با فولادی بازی کردیم که سوم جدول است و همیشه یک رقیب جدی برای ما محسوب می‌شود. آنها امروز امتیاز می‌خواستند و ما را تحت فشار قرار دادند، هر چند نتوانستند موقعیت چندانی ایجاد کنند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص موضوع تمدید قراردادش نیز خاطرنشان کرد: به زودی همه چیز را متوجه خواهید شد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين