امروز : جمعه, ۱ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/24 - 18:11 ذخیره فایل ارسال به دوستان

نمایشگاه‌های دستاوردهای انقلاب در شهرهای مازندران برپا می شود

استاندار مازندران با تاکید بر آشنایی بیشتر نسل امروز با دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: نمایشگاه‌های دستاوردهای انقلاب در شهرهای مازندران برپا می شود.

به گزارش بابل نوین، محمد اسلامی عصر امروز در جلسه ستاد دهه فجر مازندران در استانداری با تاکید بر مردمی برگزار شدن برنامه‌ها و جشن‌های سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب، اظهار داشت: ۵۴ درصد مردم استان در شهرها و ۴۶ درصد در روستاها زندگی می‌کنند که مشارکت مردمی امری پسندیده در حوزه جشن‌های دهه فجر خواهد بود.

وی افزود: روابط عمومی‌های ادارات نیز آمادگی ویژه ای برای برگزاری جشن‌های پیروزی انقلاب داشته باشند و در ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی برنامه‌ریزی کنند.

استاندار مازندران با اشاره به انقلاب اسلامی در ۳۹ سال اخیر دستاوردهای بزرگی داشته است، تصریح کرد: باید دستاوردهای انقلاب را به صورت نمایشی در دسترس مردم قرار دهیم تا جوانان امروز باور کنند.

اسلامی با بیان اینکه نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در حوزه‌های هسته ای، دفاعی و عمرانی در شهرهای استان در دهه فجر برگزار شود، افزود: این اقدام سبب بازشناسی دستاوردهای انقلاب و دفاع مقدس به جوانان می شود.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه استانداری و سایر دستگاه‌های اجرایی استان در برپایی مراسمات ۹ دی ایفا کنند، گفت: شهرداران استان و دهیاران مازندران باید زیبایی شهرها و روستاهای استان را در راستای فعالیت فرهنگی برای دهه فجر و ۹ دی داشته باشند.

وی با اعلام اینکه شهرداران استان در حوزه پاکسازی زباله ورود جدی پیدا کردند، تصریح کرد: این اقدام سبب شده تا فرهنگ پاکسازی محیط زیست از طریق مردم به جامعه تسری پیداکند.

استاندار مازندران از تدارک برنامه‌های ویژه ستاد دهه فجر در دانشگاه‌ها و مدارس استان خبر داد و گفت: این برنامه‌ها با حضور پرشورتر دانشجویان بیشتر برگزار شود.

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت هیئت‌های مذهبی استان برای مردمی برگزار شدن جشن‌های دهه فجر افزود: جشن‌های ایام الله دهه فجر در مدارس استان با شکوه تر از سال های قبل برگزار شود.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين