امروز : پنج شنبه, ۳۰ دی , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/25 - 19:49 ذخیره فایل ارسال به دوستان

رقابت های بین المللی کشتی جام تختی به صورت انفرادی برگزار می‌شود

به گزارش بابل نوین، رقابت های بین المللی کشتی فرنگی و آزاد جام تختی با توجه به طرح رنکینگ سیستم اتحادیه جهانی به صورت انفرادی برگزار می شود.

به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، سی و هشتمین دوره رقابت های بین المللی کشتی جام تختی در رشته کشتی فرنگی، روزهای ۵ و ۶ بهمن ماه و رقابت های کشتی آزاد نیز روزهای ۱۹ و ۲۰ بهمن ماه برگزار خواهد شد.

با توجه به اعلام اتحادیه جهانی در هر رشته کشتی آزاد، فرنگی و زنان چهار تورنمنت بعنوان طرح سیستم رنکینگ کشتی گیران در کشورهای مختلف (هر تورنمنت یک کشور) برگزار می شود که رقابت های کشتی فرنگی جام تختی نیز یکی از رقابت ها می باشد و نتایج کشتی گیران در این تورنمنت ها در امتیازبندی نهایی آن ها برای مسابقات جهانی ۲۰۱۸ مجارستان لحاظ خواهد شد.

با توجه به اینکه رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در طرح سیستم رنکینگ قرار دارد امسال این مسابقات در هر دو رشته آزاد و فرنگی به صورت انفرادی برگزار می شود.

رقابت های بین المللی کشتی جام تختی یکی از قدیمی ترین و معتبرترین تورنمنت های کشتی در دنیا محسوب می شود که هر ساله مورد استقبال کشورهای مطرح کشتی دنیا قرار می گیرد.

شهرهای ماهشهر و تبریز به ترتیب برای میزبانی رقابت های بین المللی کشتی فرنگی و آزاد تختی، کاندیدا هستند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين