امروز : دوشنبه, ۴ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/26 - 18:17 ذخیره فایل ارسال به دوستان

شاگردان کی روش، امید نخست آسیا در جام جهانی ۲۰۱۸

به گزارش بابل نوین،و به نقل از آسیا تایمز هنگ کنک، برای نخستین بار در ادوار جام جهانی، قاره آسیا ۵ نماینده در بزرگترین آوردگاه فوتبالی جهان در سال ۲۰۱۸ دارد و آنها تلاش می کنند تا نتایج خوبی بگیرند. استرالیا، ژاپن، کره جنوبی، ایران و عربستان سعودی ۵ نماینده قاره کهن هستند و برنامه ریزی می کنند تا افتخار آفرینی کنند.

نمایندگان آسیا در سال ۲۰۱۴ نتایج ضعیفی را کسب کردند. ۴ نماینده قاره به جزء عربستان تنها ۳ امتیاز بدست آوردند و در ۹ بازی شکست خوردند و حالا تلاش می کنند تا در روسیه جبران نتایج کنند. امید است ۵ نماینده آسیا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه متفاوت باشند و بتوانند در گروه های سخت خود موفق شوند.

ایران ( اسپانیا – پرتغال – مراکش )

تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل عملکرد خوبی داشت و در واپسین لحظات با جادوی مسی مغلوب آرژانتین شد. ایران برای دومین بار پیاپی به جام جهانی صعود کرد و همچنان هم بهترین تیم آسیایی است. ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی با سرمربی با تجربه و محترمش شکست نخورد و ۱۰ گل در ۱۰ بازی زد تا امید نخست قاره آسیا برای جام جهانی لقب بگیرد.

ایران با قرعه کشی جام جهانی که ۱ دسامبر برگزار شد با تیم های قهرمان جام جهانی ۲۰۱۰ – قهرمان یورو ۲۰۱۲ و قهرمان یورو ۲۰۱۶ همگروه است و ما اگر تیم ملی موفق شود برای اولین بار به مرحله حذفی این رقابت‌ها برسد، یک ملت دیوانه خواهند شد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين