امروز : جمعه, ۱ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/26 - 22:05 ذخیره فایل ارسال به دوستان

دستورالعمل جدید واردات خودرو فردا ابلاغ می‌شود

رئیس انجمن وارد کنندگان خودرو از قول وزیر صنعت برای ابلاغ دستورالعمل جدید واردات خودرو در روز چهارشنبه ۶ دی‌ماه خبر داد.

به گزارش بابل نوین، فرهاد احتشام‌زاده در رابطه با جلسه امروز کمیسیون اصل ۹۰ که پیرامون تعرفه واردات کالاها با حضور وزیر صنعت و اعضای کمیسیون به همراه مدیران عامل شرکت‌های خودرو‌ساز برگزار شده بود، اظهار داشت: در این جلسه علاوه بر مسئولان خودرویی و معاونت صنایع وزارت صنعت، مسئولان گمرک و بانک مرکزی نیز حضور داشتند و در آن جلسه صحبت‌هایی در مورد تعرفه واردات کالا مطرح شد.

وی با اشاره به این که در این جلسه موضوع توقف ثبت سفارش خودرو نیز مورد ارزیابی قرار گرفت، افزود: وزیر صنعت موضوعات مختلفی را در مورد واردات خودرو مطرح کرد و در نهایت قول داد، دستورالعمل واردات خودرو فردا ابلاغ شود.

احتشام‌زاده در پاسخ به این پرسش که آیا فردا سایت ثبت‌سفارش نیز باز خواهد شد یا خیر؟ تصریح کرد: طبیعتاً با ابلاغ دستورالعمل باید سایت نیز باز شود، اما این موضوع به آمادگی بخش‌های مربوطه ارتباط دارد.

رئیس انجمن وارد کنندگان خودرو در پاسخ به این پرسش که آیا صحبتی در مورد جزئیات دستورالعمل واردات خودرو نیز در این جلسه مطرح شده است یا خیر؟ گفت: بله در مورد تعرفه‌ها صحبت کرده‌ایم اما قرار شده جزئیات آن را قبل از ابلاغ آن مطرح نکنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا این دستورالعمل برای شما قابل قبول بود یا خیر؟ تصریح کرد: به هر حال هنوز این دستورالعمل نیازمند بحث و بررسی دارد، ولی برای تعیین تکلیف وضعیت فعلی واردات خودرو ما نیازمند ابلاغ سریع دستورالعمل هستیم.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين