امروز : دوشنبه, ۴ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/27 - 11:46 ذخیره فایل ارسال به دوستان

حاجی‌دلیگانی: خبر کذب افزایش حقوق نمایندگان باید پیگیری شود

نماینده شاهین‌شهر گفت: خبر دروغ افزایش ۷۰ درصدی حقوق نمایندگان مجلس باعث تشویش اذهان عمومی شده است و باید پیگیری شود.

به گزارش بابل نوین،حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در جلسه علنی امروز (چهارشنبه، ۶ دی) اظهار کرد: متأسفانه خبر دروغ افزایش ۷۰ درصدی حقوق نمایندگان، جایگاه مجلس را زیرسوال برده و موجب تشویش اذهان عمومی شده است و باید ریشه این جعل پیدا و بررسی شود.

وی با بیان اینکه ریشه این مسئله باید هرچه سریعتر پیدا و بررسی شود، ادامه داد: همچنین اخیرا خبری در یکی از خبرگزاری‌ها درباره اعتبارات نیرو‌های مسلح و سپاه منتشر شد که کذب است و انتقادات فراوانی را در مجلس به دنبال داشت.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه تصریح کرد: درباره افزایش قیمت بنزین و واقعی‌سازی قیمت‌ها هم باید در لایحه بودجه تدابیر اساسی اتخاذ شود تا نگرانی‌های مردم در این باره رفع شود.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر گفت: در مورد خبر افزایش حقوق نمایندگان که کذب است حتما پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهیم.

وی با بیان اینکه با نمایندگان کمیسیون تلفیق صحبت کردیم که از افزایش درآمد‌های بالای مقامات جلوگیری کنند تا آرامش در کشور ایجاد شود، ادامه داد: درباره وضعیت قیمت بنزین و یارانه هم باید ابعاد مختلف آن بررسی و ملاحظات لازم در نظر گرفته شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اگر کمیسیون تلفیق بودجه این موارد را تصویب کند به معنای مصوبه مجلس نیست چرا که در نهایت در صحن علنی تعیین تکلیف می‌شود، خاطرنشان کرد: در حال حاضر نگرانی وجود ندارد و رسانه‌ها هم باید در انتشار اخبار تمام دقت لازم را داشته باشد./ز

دانشجو

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين