امروز : پنج شنبه, ۷ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/28 - 8:59 ذخیره فایل ارسال به دوستان

اجرای طرح عارضه یابی واحد‌های تولیدی در مازندران

به گزارش بابل نوین، سید مصطفی موسوی مدیرعامل شرکت شهرک‌ های صنعتی مازندران گفت: به منظور بررسی آخرین وضعیت واحد‌های تولیدی و صنعتی و باهدف شناسایی موانع و معضلات و برنامه‌ریزی در جهت ارائه خدمات به بخش صنعت و تولید، طرح عارضه‌ یابی واحد‌های تولیدی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی مازندران اجرا می‌شود.

وی افزود: حسب دستور استاندار و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌ های صنعتی ایران در خصوص شناسایی موانع و مشکلات پیش روی تولید، شرکت شهرک‌های صنعتی در نظر دارد طرح عارضه‌یابی آخرین وضعیت واحد‌های صنعتی تحت پوشش اعم از واحد‌های بهره‌بردار فعال، غیرفعال و واحد‌های راکد در جهت ایجاد زمینه‌های لازم برای راه‌اندازی، هدایت و توسعه سرمایه‌گذاری اجرا کند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: اجرای این طرح با مشارکت واحد‌های تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی در مدت ۲ ماه اجرا می‌شود.

موسوی افزود: با تکمیل پرسش نامه از سوی صاحبان واحد‌های تولیدی می‌توان در سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی در راستای خدمات‌رسانی بهتر شرکت به واحد‌های تحت پوشش در حوزه‌ های ارائه تسهیلات، تأمین مواد اولیه، رفع مشکلات بازار، فروش، پیمانکاران فرعی، آموزش و صادرات استفاده کرد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين