امروز : دوشنبه, ۴ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/28 - 13:57 ذخیره فایل ارسال به دوستان

زمین‌لرزه ۵.١ ریشتری حوالی هجدک پس‌لرزه بوده است

به گزارش بابل نوین،جانشین ستاد بحران استان کرمان با بیان این که زمین‌لرزه ۵.۱ ریشتری امشب هجدک پس‌لرزه بوده است، اعلام کرد: براساس گزارش تیم‌های ارزیاب، فرماندار و بخشدار منطقه، خوشبختانه خرابی ناشی از زمین‌لرزه تاکنون مشاهده نشده است.

سید مصطفی آیت‌الهی‌موسوی در خصوص آخرین وضعیت زلزله ۵.۱ ریشتری هجدک گفت: تا این لحظه مصدوم مستقیم نداشته‌ایم اما ظاهرا یک خانم در کرمان در زمان فرار ناشی از ترس دچار آسیب‌دیدگی از ناحیه کمر شده‌ که به بیمارستان شهید باهنر کرمان منتقل شده است.

وی با بیان این مطلب که زمین لرزه ۵.۱ ریشتری امشب هجدک پس‌لرزه بوده است، ادامه داد: براساس گزارش تیم‌های ارزیاب، فرماندار و بخشدار منطقه، خوشبختانه خرابی ناشی از زمین‌لرزه تاکنون مشاهده نشده است.

جانشین ستاد بحران استان کرمان از توزیع کانکس در منطقه زلزله‌زده کوهساران خبر داد و اظهار کرد: چادر و کانکس در منطقه زلزله‌زده بخش کوهساران توزیع شده است.

وی ادامه داد: افراد ساکن روستاهای کوهساران را شناسایی کرده‌ایم؛ به ترتیبی که خانه‌های خود را تخریب می‌کنند تا خانه مستحکم جایگزین آن کنند و تا زمانی که خانه‌هایشان ساخته شود، کانکس به‌ صورت امانی در اختیار آنها قرار داده شده است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين