امروز : دوشنبه, ۴ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/28 - 15:18 ذخیره فایل ارسال به دوستان

آیت‌الله ‌علم‌الهدی: ‌امروز در برابر وضعیت اقتصادی، رفاه و زندگی‌ مردم ‌شرمنده هستیم

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: نه‌ تنها امروز در برابر مردم خودمان از اداره اقتصاد، رفاه و زندگی‌شان با این مسائل امروز شرمنده هستیم، بلکه در طول تاریخ ۴۰ ساله، مدیریت‌ها آن‌چنان آشفته بوده که ما شرمنده مردم هستیم.

به گزارش بابل نوین، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی ظهر امروز در جمع علما، فضلا و طلاب حوزه علمیه سبزوار اظهار داشت: همه حرکت‌های فردی و جمعی باید برای خدا باشد؛ روزی که فضای جامعه فضای ماده‌پرستی و مقام‌پرستی شد، اگر در جامعه فقط دو نفر می‌مانید که برای خدا قیام کنید، دونفری برای خدا قیام کنید.

وی با اشاره به اینکه حتی اگر یک نفر بودید که احساس وظیفه کردید برای خدا قیام کنید افزود: خوشبختانه حاکمیت حق و اندیشه دین تمام جامعه ما را فراگرفته و قیام برای خدا به‌عنوان نقطه اولویت اول در زندگانی ما مطرح است؛ وضعیتی که ما امروز به‌ عنوان امت اسلام داریم در هیچ زمانی در طول تاریخ اسلام این وضعیت وجود نداشت

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی بیان کرد: محور همه فعالیت‌های سیاسی، فراز و نشیب‌های اجتماعی و حرکت‌های مختلف مسئله مظلومیت اهل‌بیت(ع) است؛ ۴۰ سال عمر یک انقلاب در انقلاب‌های دنیا بی‌نظیر است که اهرم آن نیز ایستادگی مردم است.علت ایستادگی مردم پای انقلاب چیست؟

آیت الله علم الهدی خاطرنشان کرد: نه‌ تنها امروز در برابر مردم خودمان از اداره اقتصاد، رفاه و زندگی‌شان با این مسائل امروز شرمنده هستیم، بلکه در طول تاریخ ۴۰ ساله، مدیریت‌ها آن‌چنان آشفته بوده که ما شرمنده مردم هستیم؛ مردم به‌عنوان پایمردی پای این نظام، انقلاب و رهبری ایستاده‌اند.

وی تصریح کرد: در نسل سوم و چهارم، آن نورانیت، شفافیت، دلدادگی و عشق به اهل‌بیت(ع) و نظام و انقلاب را می‌بینیم که در ابتدای دفاع مقدس این نورانیت را می‌بینیم؛ کسانی که ادعا می‌کنند دست دشمن به آن شفافیت را در جریان فتنه ۸۸ ندیدند، چرا وارد عرصه سیاست و مدیریت کشور شدند؟چطور ادعای اصلح بودن می‌کنند؟

آیت الله علم الهدی ادامه داد: اگر دیدند و مصلحت قدرت‌یابی خودشان را در دست گذاشتن در دست دشمن دیدند، این‌ها چطور ادعای وابستگی به نظام، مردم، خاک و استقلال کشور دارند؟ارزش حماسه ۹ دی برای ما در عرض ارزش ۸ سال دفاع مقدس است.

وی افزود: حماسه ۹ دی، دشمن را برای همیشه پشیمان کرد و به عقب راند که در خط مبارزه با این نظام و انقلاب هیچ زمان سوژه هدفی خود را اهل‌بیت قرار ندهد؛ درس خواندن برای شما علما و طلاب، حرکت اولیه برای در خدمت به بقیه‌الله است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين