امروز : سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/28 - 17:51 ذخیره فایل ارسال به دوستان

حجازی: خواسته‌هایم محقق نشد، جدا شدم!

سرمربی مستعفی تیم نفت تهران اعلام کرد با وجود استعفا از سمتش از بازیکنان درخواست کرده به کارشان ادامه دهند.

به گزارش بابل نوین، آتیلا حجازی درباره استعفایش از هدایت نفت تهران عنوان کرد: استعفایی در کار نبود؛ چون بنده قراردادی با نفت ثبت نکرده بودم. من به عنوان سرمربی قرارداد داخلی با نفت امضا کردم که برخی بندها و شرط ها وجود داشت.  من به آقای جهانیان اعلام کرده بودم که اگر شرایط مهیا و خواسته هایم اجابت نشود، از تیم نفت خواهم رفت و همینطور شد.

وی درباره شایعه حضور پیدا نکردن بازیکنان نفت در اردو قبل از دیدار با فولاد گفت: این صحبت بین بچه ها مطرح بود و خوشبختانه در طول این ۲ هفته ارتباط خوبی بین من و بچه‌ها شکل گرفته است.  به همین دلیل به بنده اعلام کردند که اگر شما بروید، ما هم نمی مانیم. من هم به بچه‌ها اعلام کردم که تصمیم احساسی نگیرید و با آینده خود بازی نکنید. حال باید دید چه تصمیمی خواهند گرفت.

سرمربی مستعفی تیم نفت تهران همچنین گفت: اصلا از آقای جهانیان حمایت نمی‌شود و برخی افراد علیه ایشان جبهه گرفته اند. در این مدتی که اینجا بودم هیچ فاز منفی از جهانیان ندیدم. او هر کاری که از دستش برمی‌آمد، انجام داد. برخی افراد دوست دارند تیم نفت نابود شود و اجازه کار به جهانیان نمی دهند. ایشان هم حق دارد، وقتی چیزی به نامش نشده است و حتی پروانه فعالیت برایشان صادر نمیشود، چرا باید هزینه کند؟

حجازی در پایان افزود: فقط امیدوار هستم هر چه زودتر مشکلات این تیم پر افتخار و قدیمی حل شود و این تیم خوب منحل نشود.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين