امروز : شنبه, ۲ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/28 - 18:25 ذخیره فایل ارسال به دوستان

خانواده‌ها باید برای زندگی مهارت‌های لازم را ببینند

به گزارش بابل نوین، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه از تشکیل کارگروه نهاد خانواده در ایران و عراق خبر داد و گفت: ضرورت دارد که از طریق فعالیت‌های فرهنگی در بقاع متبرکه خانواده‌ها مهارت‌های لازم را برای زندگی، آموزش ببینند.

حجت‌الاسلام والمسلمین احمد شرفخانی روز چهارشنبه (ششم دی‌ماه) در پنجمین نشست نمایندگان اعتاب مقدس جهان که در هتل ارم برگزار شد، با بیان اینکه وظیفه تمام کارگروه‌های تشکیل شده ارائه برنامه‌های پیشنهادی به نمایندگان خود در آستان‌های مقدس است، اظهار کرد: نمایندگان هر آستان وظیفه دارند برنامه‌های پیشنهادی را ارائه و سپس به تصویب آن اقدام کنند تا برنامه‌های تصویب شده به برنامه‌ نهایی تبدیل شود.

وی ادامه داد: کارگروه نهاد خانواده در ایران و عراق تشکیل شده و در بحث آموزش در کارگروه خانواده، هر دو کشور فعالیت دارند. در این نشست باید برای چند کارگروه دیگر برنامه‌های مشترکی تصویب و ارائه شود.

شرفخانی خاطرنشان کرد: آموزش‌های مهارت زندگی برای خانواده‌ها مهم است، چرا که بسیاری از اختلافات در نبودِ اطلاعات کافی در حوزه مهارت‌های زندگی است، بنابراین خانواده‌ها باید مهارت‌های لازم برای زندگی را آموزش ببینند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: باید این برنامه‌های آموزشی را در قالب برنامه‌های تصویب و به آستان‌های مقدس ارائه بدهیم. برنامه‌های آموزشی باید با دو رویکرد برنامه‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت برای زائران ارائه شود.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين