امروز : سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/28 - 19:51 ذخیره فایل ارسال به دوستان

استقلال شفر مدعی قهرمانی لیگ برتر

به گزارش بابل نوین، پس از برکنارى علیرضا منصوریان و دستیارانش، وینفردشفر توانست در راس کادر فنى تیم فوتبال استقلال قرار گیرد و او با در خواست حضور طاهرى، ساشا و ساناک در کادرش توانست استقلال قعر جدولى را همان طور که گفته بود پله پله به بالاى جدول برساند.

استقلال تهران در روند نتایج خوبش با وینفرد شفر با سه گل استقلال خوزستان را در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر در اهواز شکست دهد تا جمع امتیازات خود را به ۲۶ برساند.استقلال با حضور شفر توانسته جمع گل‌های زده را به عدد ۱۴ برساند.

آبى‌های پایتخت همچنین با یک گل خورده در ۹ دیدار لیگ برتر با حضور شفر سرمربی آلمانی موفق شدند هشتمین کلین شیت خود را نیز ثبت کنند.شفر در ۹ دیدار توانسته ۵ برد، سه تساوی و یک باخت را براى تیمش رقم بزند.

آبی پوشان در ابتداى فصل با سرمربیگرى منصوریان در ۷ بازى توانسته بودند ۵ امتیاز کسب کنند و این در حالى است که استقلالى‌ها با شفر از هر ۲ بازی ابتدایی نیم فصل ۶ امتیاز کس کردند و جمع امتیازات ۲ بازی با شفر از ۷ بازی با حضور منصوریان هم بیشتر است.

استقلالى‌ها اکنون با کسب ۳ امتیاز در دیدار مقابل استقلال خوزستان ۲۶ امتیازی شدند و به دلیل تفاضل گل بهتر در رده چهارم جدول رده‌بندی قرار گرفتند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين