امروز : چهارشنبه, ۲۹ دی , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/29 - 11:20 ذخیره فایل ارسال به دوستان

ممنوعیت آمد و شد تریلر و انواع کامیون ها در جاده‌های هراز و سوادکوه

به گزارش بابل نوین، سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت: آمد وشد کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ امروز جمعه هشتم دی ماه از محور هراز ممنوع شد.

وی افزود: آمد وشد همه وسائل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ساعت ۲۴ امروز از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۵ تا ساعت ۲۴ همان روز با اعلام ماموران پلیس راه در محل از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) بصورت یک طرفه است.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: رفت و آمد همه تریلر‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ امروز از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ قدمی افزود: آمد وشد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ساعت ۲۴ روز جمعه هشتم دی ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.

وی گفت: با اعلام ماموران پلیس راه در محل، آمد وشد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی افزود: آمد وشد موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز ترافیک تا ساعت ۶ صبح روز شنبه نهم دی ماه از جاده‌های کرج به چالوس، هراز و سوادکوه ممنوع است.

رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: تلفن مرکز کنترل پلیس راه مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين