امروز : شنبه, ۲ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/29 - 14:54 ذخیره فایل ارسال به دوستان
سخنران پیش از خطبه شهر امیرکلا:

فتنه ۸۸ حاصل دنیاطلبی‌و بی‌بصیرتی عده‌ای به اصطلاح خواص بود/ دشمن به‌دنبال فتنه اجتماعی در کشور است

فرمانده سپاه بابل در سخنان پیش از خطبه شهر امیرکلا گفت: دشمن به بهانه تقلب در انتخابات توطئه رنگی مخملی راه انداخته بود و عده‌ای که در کنار امام و انقلاب بودند به واسطه دنیاطلبی و بی‌بصیرتی در زمین دشمن بازی کردند.

به گزارش بابل نوین، سرهنگ مرتضی رمضانی سخنران پیش از خطبه شهر امیرکلا با اشاره به حماسه بصیرت مردم ایران اسلامی در ۹ دی اظهار کرد:خداوند متعال در قرآن مجید، اشاره کردند به این که یوم‌الله‌ها را باید همیشه به مردم یادآوری کنیم و نقلاب اسلامی ایران از زمان حرکت امام و شروع نهضت فرار و نشیب‌های زیادی را طی کرد تا به فضل الهی امسال چهلمین سال حکومت اسلامی را ان‌شا‌الله جشن خواهیم گرفت که در آن روزهای یوم‌الله بسیاری وجود دارد.

وی افزود: اگر می‌بینید انقلاب اسلامی چهل ساله می‌شود اراده الهی است و انقلابی که با دست امام و اراده خداوند محقق شدو حضور مردم در کنار امام(ره) این خروجی را به همراه داشت که انقلاب اسلامی دیکتاتور غرب زده‌ای که کشور را به حراج گذاشته بود از بین برود.

فرمانده سپاه بابل ادامه داد: در طول این نزدیک به ۴۰ سال فراز و نشیب زیادی اتفاق افتاد، امواج سهمگینی در پیچ‌و خم این انقلاب اتفاق افتاد که در هر کشوری، کشورهای بزرگ منطقه، غربی، شرقی، اروپایی اتفاق می‌افتاد دوام نمی‌آوردندو بعد پیروزی انقلاب دشمن تلاش کرد در توطئه‌های مختلف مقابل انقلاب اسلامی بایستد، اما هدایت‌های امام راحل، رهبر عزیز انقلاب و حضور شما مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب اجازه نداد دشمن بتواند صذدمه ای به ایران اسلامی بزند و خدا را شاکریم که این توفیق را نصیب ملت ایران کرد که ملت ایران پرچم‌دار اسلام ناب محمدی شود.

این مسئول تصریح کرد: شما هیچ حکومتی را سراغ ندارید حتی پیامبران و انبیا الهی را که آرزوی داشتن چنین امتی را نداشته باشندو حکومت دینی که به دست امام راحل رقم خورد و با اراده الهی اتفاق افتاد شما در هیچ دوره‌ای از تاریخ این معنویت را نمی‌توانید ببینید.

سرهنگ رمضانی گفت: تمام انبیا آرزوی داشتن چنین حکومت دینی را داشتند و امامان معصوم ما هم نتوانستند چنین حکومتی را برپا کنند جز در دوره امیرالمومنین، چهار سال حکومت، جنگ‌های مختلف، چنین حکومتی را نتوانست تداوم ببخشد اما خدا را شکر این نعمت انقلاب اسلامی را به ملت ما ارزانی کرد،همه ما موظفیم که از این نعمت الهی مراقبت کنیم.

وی افزود: یکی از توطئه‌هایی که دشمن انقلاب رقم زدند بعد از پیروزی انقلاب فتنه ۸۸سال ۷۸ و ۸۸ بود که مقام معظم رهبری به کرار تذکر می‌دهند که این روز نباید فراموش شود.

۹ دی روز پیمان مجدد ملت ایران با ولایت بود

سخنران پیش از خطبه امروز شهر امیرکلا اذعان کرد: دشمنان تلاش می‌کنند که مردم فراموش کنند اما روز ۹ دی روز پیمان مجدد ملت ایران با ولایت بود، اگر به تاریخ بنگرید در دوران امیرالمومنین زندگی وی سراسر عبرت است.

فرمانده سپاه بابل ادامه داد: در جریان رویدادهای سال ۷۸ و در ادامه سال ۸۸ اگر عناصر داخلی به موضع ولایت توجه می‌کردند چنین فتنه‌ای را از سوی دشمنان خارجی طراحی و عوامل داخلی اجرا نمی‌کردند و اگر در کنار ولایت قرار می‌گرفتند آن نابسامانی‌ها رخ نمی‌داد.

رمضانی تاکید کرد: خدا را شاکریم ملت ایران با بیداری و بصیرت از روز پیروری انقلاب تا امروز گوش به فرمان ولایت در همه صحنه‌ها حاضرندو ۸ سال دفاع مقدس جزو امتحانات سختی بود که خداوند برای آسایش این ملت مهیا کرد و ملت ایستادگی کردند، ملتی که ادعای مسلمانی دارد و می‌گوید با ولایت هستیم، این شعار ملت ایران است که ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند در دفاع مقدس این را به ظهور رساند.

وی یادآور شد: در توطئه های مختلفی که این دشمنان علیه نظام انجام دادند ملت ایران گوش به فرمان ولایت بود و ایستادند،شما نگاه کنید در جنگ صفین چه اتفاقی افتاد وقتی قرآن سر نیزه رفت، خواص، عابدان و زاهدان هم مولایشان را تنها گذاشتند و در جنگ جمل، خیلی‌ها به واسطه  پول و گفتار غیرعقلانی در مقابل مولایشان ایستادند.

سخنران پیش از خطبه امروز شهر امیرکلا  اظهار کرد: ما شکر گزاریم که ملت ایران فرزندان و سربازانی که به تعبیر امام راحل در گهواره‌ها بودند دارد که امروز بزرگ شدند، در جنگ جنگیدند و در فتنه ۸۸ بدون توجه به خواص آن‌هایی که یار امام بودند اما در این جریان به فرمان امام که گفتند در فتنه پشت ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد گوش نکردند و عاقبتشان را همه دیدیم مردم مقاوم و محکم ایستادندو در ۹ دی ۸۸ به صحنه آمدند و از مولا و امام حاضرشان دفاع کردند.

فرمانده سپاه بابل افزود: اگر می‌بینید در ۹ دی پیروز و در سراسرانقلاب پیروز شدیم به واسطه حمایت ملت از ولایت بود و لاغیر و خداوند در قرآن به حضرت موسی می‌فرماید اگر می‌خواهید نورانیت جامعه شما تداوم پیدا بکند، طغیان‌ها دور شود، یوم‌الله‌ها را به یاد مردم بیاورید.

این مسئول تصریح کرد: دستور خداوند دو چیز دارد یکی اینکه مردم به واسطه مشکلات به واسطه مسائل روزمرگی یوم‌الله‌ها را فراموش نکنند که اگر این طور شد این به دشمن کمک می‌کند و به واقع اگر روزهای پرافتخار انقلاب اسلامی به فراموشی سپرده شود دشمن از این فضا استفاده خواهد کرد کما اینکه در سال ۸۸ در جریان فتنه‌ای که برای براندازی نظام و جداسازی امت از ولایت برنامه‌ریزی راهبردی انجام داده بود به نتیجه می‌رسید.

برخی خواص به واسطه دنیاطلبی و بی‌بصیرتی در زمین دشمن بازی کردند

سرهنگ رمضانی ادامه داد: دشمن به بهانه تقلب در انتخابات توطئه رنگی مخملی راه انداخته بود و عده‌ای که در کنار امام و انقلاب بودند مسئولیت اجرایی کشور را داشتند به واسطه دنیا طلبی و بی‌بصیرتی در زمین دشمن بازی کردند.

وی افزود: اینان در مقابل ولایت ایستادند و گوش به فرمان ولایت ندادند و به خواسته‌های نفسانی خود رجوع کردند دیدیم که بی‌بصیرتی، ریاست طلبی،در این افراد موج می‌زد و مردم را به کف خیابان آوردند، حاضر نشدند به قوانین الهی تن دهند و در نهایت خسران دیدند.

این مسئول اذعان کرد: دشمن در آینده به دنبال فتنه اجتماعی در کشور است و مشکلات جامعه و اقتصادی را علم می‌کند و مردم را به کف خیابان می‌آورد همانطور که امروز شاهد هستیم به بهانه برخی سپرده‌گزاران در بانک‌ها دیگران هم مثل فتنه ۸۸ همراهی می‌کنند اما مردم باید بصیرت داشته و هشیار باشند.

فرمانده سپاه بابل یادآور شد: دو روز گذشته مقام معظم رهبری هشدار دادند، یک عده‌ای سیاست‌شان برای دین نیست که دین برای سیاست است، تقوا ندارند، گوش به فرمان نیستندو بی بصیرت‌اند اما مردم عزیز و انقلابی ما در طول ۴۰ سال انقلاب نشان دادید پابند به ولایت هستید.

وی در پایان گفت: این وصیت امام(ره) و وصیت کسی است که تمام زندگی‌اش را برای اسلام فدا کرد، کسی که از دنیا چیزی برای خودش نخواست و از همه چیز خود گذشت همیشه می گفت”پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد” و این باید منش و روش ما در کشتی انقلاب سالامی باشد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين