امروز : دوشنبه, ۴ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/29 - 15:29 ذخیره فایل ارسال به دوستان
امام‌جمعه بابل:

فتنه‌گران بدانند توطئه‌هایشان با تبعیت کامل مردم از ولایت‌فقیه ناکام می‌ماند/ برخی می‌خواهند با درآمیختن حق و باطل چهره خود را بپوشانند

امام‌جمعه بابل گفت: فتنه‌گران بدانند توطئه‌هایشان با تبعیت کامل مرم از ولایت‌فقیه ناکام می‌ماند و تا مردم و حضور گسترده‌شان است احدی از عناصر فتنه‌گران نمی‌تواند ضربه‌ای را متوجه انقلاب سازد.

به گزارش بابل نوین، حجت‌الاسلام مجتبی روحانی در خطبه‌های امروز نماز جمعه بابل  اظهار کرد: بنا به روایتی نمازگزاران به همان ترتیبی که وارد نمازجمعه می‌شوند به همان ترتیب وارد بهشت خواهد شد، خوشا به حال افرادی که با شوق و اشتیاق و در اولین دقایق آن وارد مصلی می‌شوند.

وی ضمن عرض تسلیت وفات معصومه(س) افزود: معصومه(س) شخصیتی برجسته است که ائمه معصومین(ع) بشارت ایشان را از سال‌ها قبل داده بودند، بانوی بزرگواری که زیارتشان از طرف امام معصوم تنظیم شد و در میان بانوان بزرگوار جهان اسلام بعد از وجود حضرت زهرا(س) ایشان قرار دارند، این بانوی معصوم ملقب به محدثه است و به عنوان راوی حادیث ائمه معصوم را نقل می‌کردند.

امام جمعه بابل ادامه داد: خداوند به برکت این بانوی بزرگوار شهر قم که چندان اشتهار نداشت را به محلی برای حضور عالمان بزرگ و نشر معارف دینی  تبدیل کرد، دفن شدن حضرت معصومه(س) در قم محفل علمی بزرگی را پدید آورد و  موجب نشر معارف الهی به سراسر دنیا شد.

این مسئول با اشاره به فرارسیدن یوم‌الله ۹ دی تصریح کرد: ۹ دی یکی از مناسبت‌های بزرگ  و به تعبیر برخی از شخصیت‌ها انقلاب سوم در کشور است، فتنه کور ۸۸ حادثه بزرگی در تاریخ کشور ما بود و حماسه ۹ دی  موجب اتمام حجت کامل ملت با عناصر فتنه شد،فتنه‌گران شعارهای حق را با محتوای باطل با هم می آمیزند تا حق از باطل شناخته نشود. عنصر فتنه‌گر درصدد شکاف در صفوف ملت بودند و اردوکشی‌های خیابانی را در کشور راه انداختند تا با نظام اسلامی درگیر شوند.

حجت‌الاسلام روحانی گفت: یکی از اقدامات فتنه‌گران بسترسازی برای حضور ضربه‌خورده‌های انقلاب علیه نظام اسلامی در میدان بود تا شعارهای ضد مصالح ملت را در کف خیابان‌ها فریاد کنند، فتنه‌گران بزرگترین خدمت را به دشمنان ملت کردند.

وی افزود: دو شبکه فارسی تلویزیون صدای آمریکا و شبکه فارسی زبان بی‌بی‌سی در ایام فتنه محلی برای تاخت‌و‌تاز رسانه‌ای عناصر فتنه ۸۸ شد، سران فتنه بسترساز امید در میان دشمنان شدند. متاسفانه برخی‌ها با دادن چهره مظلومانه به فتنه‌گران، دائما شعار رفع حصر می‌دهند. سران فتنه حتی یکبار حاضر به عذرخواهی و پشیمانی نشدند اما خوشبختانه با کنار رفتن غبار فتنه بسیاری از حامیان آنها در انتخابات چهره واقعی آنها را شناخته شد.

خطیب جمعه بابل اذعان کرد: امروز سران فتنه در امنیت کامل با امکانات رفاهی کامل زندگی می‌کنند، آنها که بزرگترین خیانت را به ملت کردند و با اقدامات خود دشمن را امیدوار ساختند، فتنه‌گران دهان کشورهای استکباری را علیه نظام اسلامی در جهان باز کردند ما باید خدا را شاکر باشیم که در مقابل ستم‌های این عناصر رزل ، آلوده و قدرت‌طلب کشورمان با بصیرت ملت ما نجات یافت.

روحانی با اشاره به بصیرت توده مردم ادامه داد: مردم هوشیارانه امور کشور را رصد می‌کنند و دست‌های آلوده فتنه را در کشور تشخیص می‌دهند، این فتنه‌ها نمی‌تواند آسیب چندانی به ما وارد کند زیرا ما ملتی داریم که بارها  و در تجمعات و راهپیمایی‌های بزرگ فتنه ۸۸ را محکوم کردند، حضور گسترده ملت و صدای کوبنده و قدرتمند آنها بساط فتنه را در یوم‌الله حماسه بزرگ ۹ دی جمع کرد و از همه مهم‌تر مقام معظم رهبری که با تدابیر خود غبار فتنه را نابود ساخت.

این مسئول یادآور شد: رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در سخنان اخیر نکات برجسته‌ای را بیان فرمودند که فصل‌الخطاب است و اگر کسی شبهه‌ای برایش باقی مانده باشد با این سخنان دیگر حجت بر وی تمام شد، فتنه‌ای جدیدی که دشمنان در حال تدارک آن هستند سخت‌تر از فتنه ۸۸ است زیرا این دسته از افراد با شعار عدالت وارد شدند و مرتب مخالفت می‌کنند، اینان درصدد ایجاد نفاق، جدایی، نفرت و شکاف در کشور هستند و تلاش می‌کنند تا در پشت برخی الفاظ سنگر بگیرند و چهره خود را بپوشانند.

امام جمعه بابل اظهار کرد: فتنه‌گران با درآمیختن حق و باطل چهره خود را می‌پوشانند اما باید به حال افراد توجه کنیم و تنها به سوابق تکیه نکنیم، ببینید افرادی که دم از عدالت می‌زنند الان چه موضعی دارند، این فتنه‌ها بصیرت مردم را خاموش می‌کند اما فتنه‌گران بدانند توطئه‌هایشان با تبعیت کامل مرم از ولایت‌فقیه ناکام می‌ماند و تا مردم و حضور گسترده‌شان است احدی از عناصر فتنه‌گران نمی‌تواند ضربه‌ای را متوجه انقلاب سازد.

وی در پایان ضمن تاکید بر حضور مردم در حماسه ۹ دی  گفت: مردم متدین و ولایت‌مدار شهرستان بابل  در مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی حضور چشم‌گیر داشته باشند و در روز شنبه همگی در آستانه امام‌زاده قاسم این حماسه را گرامی بدارند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين