امروز : جمعه, ۱ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/29 - 15:38 ذخیره فایل ارسال به دوستان
امام‌جمعه بندپی‌شرقی:

۹ دی نمایش بصیرت انقلابی مردم بود/ فتنه تکذب‌و بدبینی در راه است

امام‌جمعه بندپی‌شرقی گفت: ما شاهدیم اگر دیروز فتنه تقلب بود امروز فتنه تکذب است یعنی در حال دادن آمارهای دروغین در فضای رسانه‌ای و مجازی به مردم کشور هستند تا مردم به نظام بدبین کنند و این فتنه جدید است.

به گزارش بابل نوین، حجت‌الاسلام محمد پوررمضان در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته بندپی‌‌شرقی با اشاره به حماسه نهم دی ماه اظهار کرد: این روز نهم دی روز دفن فتنه است و فرقه سبز با سران داخلی‌شان بعد خارج از ۲۳ خرداد ۸۸ به مناسبت‌های مختلف انگ زدند و انتقاد مخرب کردند.

وی افزود: از جمله این انتقادها نتایج انتخابات بوده که معترض بودند و پس از حوادث تلخی که در روز عاشورا بوجود آمد که دین مقدسات را به بازی گرفتند، آنجا بود که حماسه عظیم و سیل مردمی در کل ایران تمام ایرانی‌ها حتی آن‌هایی که از ادیان دیگر بودند اقلیت‌های مذهبی هم به پا خواستند.

امام‌جمعه بندپی‌شرقی ادامه داد: روز ۹ دی مردم یعنی همه ایرانیان آمدند تا به حرامیان ثابت کنند هرگز حاضر نیستند دست از حمایت دین و دست از حمایت ولی‌فقیه که فرزند زهرا(س) و علی(ع) است یعنی سیدعلی خامنه‌ای(دامت برکاته) بردارند.

این مسئول تصریح کرد: این ۹ دی نمایش بصیرت انقلابی مردم بود که غبارها و نقاب‌ها را دور انداخت و چهره واقعی کسانی که به خاطر رسیدن به قدرت از هیچ تلاشی مضایقه نکردند فاش کرد.

حجت‌الاسلام پوررمضان گفت: آن‌هایی که خواستند با ضربه‌زدن به ریشه‌های انقلاب و نظام به طعمه‌ای برسند اما مردم آن‌ها را پس زدند که این خود نوعی جهاد بزرگ و کار انقلابی کم‌نظیر بود.

 

یروز فتنه تقلب بود امروز فتنه تکذب

وی افزود: ما شاهدیم اگر دیروز فتنه تقلب بود امروز فتنه تکذب است یعنی در حال دادن آمارهای دروغین در فضای رسانه‌ای و مجازی به مردم کشور هستند تا مردم به نظام بدبین کنند و این فتنه جدید است.

خطیب جمعه بندپی شرقی اذعان کرد: الحمدالله ملت ایران در این ۴۰ سال از هفت خان توطئه‌ها اعم از جنگ ،تحریم، تهدید، نفوذ، ایجاد اختلاف و نیز تورم پیروز شد و این در حالی است که دیگر ملت‌ها حتی از یک خانش هم نتوانستند عبور کنند اما دشمن و دشمنی استمرار دارند.

این مسئول با اشاره به بصیرت‌افزایی ادامه داد: مهم این است که در هر دوره‌ای طوری که دشمن می‌ریزد آن‌ها را بتوانیم زود شناسایی کنیم، اگر زود توطئه‌ها شناخته شود آنوقت علاجش خیلی کم هزینه‌تر خواهد شد.

پوررمضان تصریح کرد: مهم‌ترین توطئه دشمن در مقطع کنونی ناامید کردن مردم از طریق بزرگنمایی مشکلات و کاستی‌ها از ظریق فضای مجازی است و از طریق انتشار آمارهای بی‌پایه، ادعاهای دروغ‌، تخریب چهاره‌های مقبول جامعه، انکار موقعیت‌های انقلاب اسلامی است که برخی افراد بی‌تقوا نیز هیزم در آتش دشمن می‌ریزند، ظاهرا خودی‌اند اما چون بصیرت ندارند آتش خشم برای جامعه برای خودشان قرار می‌دهند.

 

امروز مردم ما مخصوصا جوان‌های ما بصیرت دارند

وی تاکید کرد: نقد و انتقاد پسندیده است ولی لجن پراکنی حرام است، امروز مردم ما مخصوصا جوان‌های ما بصیرت دارند باید بیشتر مواظب باشند هر پیامی در فضای مجازی و تلگرام آمد تفکر کنند، هفته گذشته عرض کردم بصیرت این است جوان در اتاق فکر خودش هر پیامی آمد تحلیل کند و اگر برایش جالب بود سریعا انعکاس ندهد به نفر بعدی، با یک مشاور سیاسی آشنایی داشته باشد تماس بگیرد و نظرش را در رابطه با آن پیام بپرسد.

امام جمعه بندپی شرقی یادآور شد: این که بدون تحلیل و بدون مشورت بخواهیم مطلب را انتشار بدهیم یعنی دشمن به خواسته خودش رسیده چون هدفش این است این بزرگنمایی‌ها، تخریب‌ها، خواسته‌ها و دسیسه‌های دشمن را ما ندانسته پرورش دهیم، همه بدانند که در این فتنه یعنی ناامید کردن مردم از نظام و انقلاب باز هم دشمنان به فضل الهی زمین‌گیر خواهند شد.

حجت‌الاسلام پوررمضان در پایان گفت: این که امریکا ایران را از رده خارج کند یا ایران را ضعیف کند را باید به گور ببرد و ان‌شاالله در این فتنه یعنی ناامید کردن مردم با ابزار دروغ باز برنده میدان خود مردم سلحشور، جهادگر و اهل بصیرت ایران عزیزتر از جانمان هستند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين