امروز : پنج شنبه, ۲۷ مرداد , ۱۴۰۱
تاریخ : 2017/12/30 - 19:04 ذخیره فایل ارسال به دوستان

برانکو: پرسپولیس بازی آسان ندارد اما اگر بازیکنانم خوب باشند از هیچ‌کس نمی‌ترسیم!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر بازیکنان من خوب باشند، از هیچ‌کس نمی‌ترسیم، چیزی که در سه سال اخیر نشان دادیم.

به گزارش بابل نوین، برانکو ایوانکوویچ بعد از تمرین امروز (شنبه) پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: خیلی خوشحالم و راضی از برد مقابل تراکتورسازی. از این بازی واقعاً لذت بردم. باید به بازیکنانم دوباره تبریک بگویم و چیزی که بیشتر من را خوشحال کرد، پر شدن ورزشگاه بود. این بیشترین رضایتمندی را برای ما دارد که می‌توانیم هواداران‌مان را خوشحال کنیم. بازهم ممنونم از هواداران‌مان که به ورزشگاه آمدند.

تراکتورسازی شانس درست و حسابی روی دروازه ما نداشت
وی اضافه کرد: می‌دانستم بازی سختی خواهیم داشت. آنها تیم‌شان را عوض کرده بودند و بازیکنانی چون محمد ابراهیمی و محمد نوری روی نیمکت نشسته بودند. وقتی چنین بازیکنانی روی نیمکت تیمی هستند، طبیعتاً آن تیم، تیمی قدرتمند است. تراکتوری‌ها با انگیزه بالا به مصاف ما آمدند. تراکتورسازی می‌خواهد بالای جدول باشد و البته استحقاقش را دارد. از عملکرد تیمم در مصاف با این تیم راضی هستم. تراکتورسازی تیم خوبی است، اما شانس درست و حسابی روی دروازه ما نداشت. البته ما هم به لحاظ تاکتیکی خوب کار کردیم و چند فرصت روی دروازه این تیم داشتیم.

واکنش هواداران ما در بازی دیروز طبیعی بود
برانکو در مورد حواشی بازی گفت: منظورتان چه چیزی است؟ همه دنیا چنین چیزی هست. وقتی دو تیم مانند پرسپولیس و تراکتورسازی بازی دارند، خودتان بهتر می‌دانید چه رقابتی بین پرسپولیس و تراکتورسازی، بین تبریز و تهران یا بازیکنانی که در دو تیم بودند، وجود دارد. فکر می‌کنم فقط بیش از پنج هزار نفر از تبریز به ورزشگاه آمده بودند و طبیعی است که هواداران ما واکنش نشان دهند نسبت به هم.

همه تیم‌ها مقابل پرسپولیس انگیزه مضاعف دارند
«بازیکنان من با احترام برای بازی با تراکتورسازی وارد زمین شدند.»، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان این جمله یادآور شد: خیلی‌ها گفته بودند چرا پنج گل به فولاد نزدید، پس اُفت کرده‌اید! آنها ظاهراً فراموش کرده‌اند این تیم در رده دوم جدول است. پرسپولیس هرگز بازی ساده و راحتی ندارد. این را فراموش نکنید. چون همه تیم‌ها مقابل پرسپولیس انگیزه مضاعف دارند و دنبال نتیجه هستند و می‌خواهند خود را نشان دهند. این مسئله کاملاً ورزشی است و می‌دانیم این اتفاقات خواهد افتاد و باید آماده باشیم برای هر گزینه‌ای.

فردا برای تمدید قراردادم به باشگاه می‌روم
برانکو در خصوص اینکه حمیدرضا گرشاسبی، سرپرست باشگاه پرسپولیس گفته است که فردا برای تمدید قرارداد با او جلسه‌ای خواهد داشت، گفت: بله، فردا قرار است به همراه دستیارانم به باشگاه رفته و با هم صحبت کنیم. در مورد یکسری جزئیات که هنوز ترجمه نشده است باید با باشگاه صحبت کرده و آنها را حل کنیم.

بازیکنانم خوب باشند از هیچ‌کس نمی‌ترسیم!
وی در خصوص صحبت‌هایی که روز گذشته با جواد خیابانی انجام داد و اینکه خبرنگاری از او نظرش را در مورد وینفرد شفر جویا شد، گفت: قبول می‌کنم که خیابانی هوادار استقلال است و هواداری این تیم را می‌کند، اما توجهی به استقلال ندارم، چون ما روز گذشته با تراکتورسازی بازی داشتیم. من گفتم استقلال تیمی خوب است و یک مربی عالی دارد. بیشتر از این چه چیزی باید بگویم؟ آنها درگیر مشکلات خودشان هستند و من هم به این فکر می‌کنم که بازیکنم روزبه‌روز بهتر شوند و این برای من از همه چیز مهم‌تر است. اگر بازیکنان من خوب باشند، از هیچ‌کس نمی‌ترسم، چیزی که در سه سال اخیر نشان دادیم. ما از هیچ‌کسی نمی‌ترسیم و حق دنبال کردن دیدگاه و فلسفه خودمان را داریم. استقلال و تراکتورسازی فوتبال خودشان را انجام می‌دهند، ما هم کار خودمان را.

گول مشکلات نفتی‌ها را نمی‌خوریم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره تقابل تیمش با نفت تهران در هفته هجدهم لیگ برتر تصریح کرد: ما می‌دانیم آنها مشکلات زیادی دارند و پنهان نمی‌کنیم که تیم خوبی هستیم، بازیکنان بهتری داشته و در نهایت موقعیت بهتری برای پیروزی داریم و گزینه قطعی برد هستیم، اما در کنار تمام احترامی که به نفت می‌گذاریم، اصلاً گول مشکلات آنها را نمی‌خوریم و این تیم را دست‌کم نمی‌گیریم. مطمئن هستم آنها همه تلاش‌ خود را خواهند کرد و تا ذره‌های آخر انرژی خود را می‌گذارند تا هرچه بهتر مقابل ما بازی کنند و از لحاظ بازی ما را به‌هم بریزند. همیشه از این جور بازی‌ها بیشتر می‌ترسم.

می‌خواهیم بیشترین امتیازات را گرفته و بیشترین گل‌ها را بزنیم
برانکو با اشاره به اهداف‌ تیمش اظهار داشت: هدف‌گذاری ما این است که بیشترین امتیازات را گرفته و بیشترین گل‌ها را بزنیم. هدف ما قهرمانی است، اما می‌خواهیم بیشترین امتیاز را هم بگیریم.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين