امروز : پنج شنبه, ۳۰ دی , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/30 - 19:35 ذخیره فایل ارسال به دوستان

میرفیضی: دوره‌های بصیرت افزایی در ناجا تقویت می‌شود

فرمانده انتظامی مازندران با تاکید بر حفظ امنیت در جامعه اسلامی، گفت: دوره‌های بصیرت افزایی در ناجا تقویت می‌شود.

به گزارش بابل نوین، سرتیپ دوم پاسدار میرمحمود میرفیضی در هفتمین دوره بصیرت استانی اظهار داشت: نیروی انتظامی افتخارش این است که اجرای منویات مقام معظم رهبری را در دستور کار خود دارد و رضایت قلبی مقام معظم رهبری از نیروی انتظامی قوت قلبی برای کارکنان نیروی انتظامی است.

وی افزود: انتظار مقام معظم رهبری از نیروی انتظامی پلیسی است که در تراز انقلاب اسلامی و در خدمت جان، مال و ناموس مردم باشد و این یکی از مولفه‌هایی است که پلیس جمهوری اسلامی را از پلیس سایر کشورهای دنیا متمایز می‌سازد.

میرفیضی خاطرنشان کرد: باید از ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل در تامین امنیت مردم و آنچه که در شان مردم است استفاده کنیم و تلاش کنیم تا آنجا که در توان داریم برای رفع مشکلات مردم قدم برداریم.

فرمانده انتظامی مازندران تصریح کرد: مهم‌ترین موضوع در بحث بصیرت دشمن‌شناسی، بصیرت افزایی، اندیشه‌ورزی و اصلاح رفتار برای شناخت دسیسه‌های دشمن است .

میرفیضی با اشاره به این‌که مهم‌ترین شاخصه‌های بصیرت قدرت تجزیه و تحلیل، پیش بینی و بالا بردن آستانه تحمل است، گفت: باید با ایجاد فضای همدلی، توجه به مبانی دینی و سوق دادن سازمان به سمت پلیسی دینی و تسری و تسریع در امورات مردم رضایت مردم را کسب کنیم و کسب رضایت مردم، رضایت خدای متعال را در پی خواهد داشت.

در این مراسم از خانواده معظم شهید عباس معصومی قدردانی شد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين