امروز : سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/30 - 19:49 ذخیره فایل ارسال به دوستان

سجادی: حضور مردم در ۹ دی انقلاب اسلامی را بیمه کرد

به گزارش بابل نوین، سیدکمال سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره آثار نهم دی‌ سال ۸۸ در آرامش و امنیت جامعه و انتخابات‌های سال‌های بعد از آن اظهار کرد: پس از فتنه ۸۸ مردم بسیار صبوری کردند، اما مدتی بعد به این نتیجه رسیدند که این صبر فایده‌ای ندارد و فتنه‌گران با آشوب‌های خیابانی در حال تعرض به ارزش‌های اسلامی هستند.

وی افزود: به دنبال این مسئله مردم شریف ایران به صورت خودجوش به خیابان‌ها آمدند و علیه فتنه‌گران شعار سردادند و خواستار مجازات آنها شدند، می‌توان این روز را روز حماسه و بصیرت نامید.

سجادی تصریح کرد: حتی اشخاصی که در جناح‌های دیگری بودند، در این روز در خیابان‌ها حضور پیدا کرده و در دفاع از اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خوش درخشیدند و در تاریخ انقلاب اسلامی حماسه دیگری آفریدند .

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری بیان کرد: حماسه نهم دی توانست آتش فتنه را خاموش کند و نقطه پایانی برای فتنه‌گران رقم بزند. مردم حرکات مذبوحانه را درباره نظام و انتخاباتی که نهادهای مورد قبول بر آن صحه گذاشته اند بر نمی‌تابد.

سجادی تأکید کرد: حضور مردم در نهم دی را می‌توان تصمیمی برای سال‌های آینده دانست که انقلاب اسلامی را بیمه کرد، لذا یاد و خاطره حماسه باشکوه نهم دی باید همواره در اذهان عمومی زنده نگه داشته شود.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری افزود: حضور مردم دفاع از کلیات انقلاب و اسلام بود و به تبعیت از رهبر فرزانه صورت گرفت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: می‌توان گفت که اقدام مردم در نهم دی‌ماه سال ۸۸ مشروعیت نظام را افزایش داد و همه جهانیان شاهد بودند که علی‌رغم دفاع عناصر و رسانه‌های خارجی از فتنه‌گران، مردم آمدند و غائله آنها را با حضور و شعارهایشان برهم زدند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين