امروز : جمعه, ۱ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/31 - 12:02 ذخیره فایل ارسال به دوستان

آخرین مهلت ثبت نام در طرح کسری و معافیت خدمت ایثارگران/ ثبت‌نام تمدید نمی‌شود

به گزارش بابل نوین، جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه تا کنون ۳۲۵ هزار نفر در طرح ثبت نام معافیت و کسری خدمت ایثارگران ثبت نام کرده اند، گفت: پایان وقت اداری امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام در این طرح است.

سردار ابراهیم کریمی با اعلام این خبر، اظهار کرد: از ۱۰ آذر ماه سال جاری طرح ثبت نام معافیت و کسری خدمت فرزندان ایثارگران در سراسر کشور آغاز شده و تا کنون ۳۲۵ هزار نفر در این طرح ثبت نام کرده اند.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا با تاکید بر اینکه امروز و تا پایان وقت اداری؛ آخرین مهلت ثبت نام در این طرح است، افزود: مهلت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نمی‌شود.

این مقام عالی انتظامی به تمام مشمولانی که پدر یا مادرشان؛ آزاده، جانباز، ایثارگر و یا رزمنده هستند، توصیه کرد: از این فرصت بهره مند شده و برای ثبت نام مراجعه کنند.

وی خاطر نشان کرد: اگر ایثارگری فرزندش هم اکنون در حال خدمت سربازی است در فرصت پایانی و باقی مانده، برای ثبت نام به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار کریمی گفت: بعد از پایان زمان ثبت نام و بررسی یک ماهه، اسامی افرادی که در زمره ۲۰ هزار نفر کسری یا معافیت از خدمت امسال هستند، اعلام خواهد شد، برای سایر افراد نیز “بانک اطلاعاتی” تشکیل تا در مورد معافیت یا کسری این گروه نیز طی سال‌های آتی تصمیم گیری شود.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين