امروز : پنج شنبه, ۷ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/31 - 15:47 ذخیره فایل ارسال به دوستان

دارالقرآن بسیج کشور در آستانه تعطیلی/ برکناری رئیس

به گزارش بابل نوین، براساس خبرهایی از برخی منابع، رحیم قربانی، رئیس دارالقرآن بسیج کشور از مسئولیتی که در این دارالقرآن داشته کنار گذاشته شده است.

این در حالی است که پیش از این محدودیت‌هایی در فعالیت‌های دارالقرآن بسیج صورت گرفته و این دارالقرآن تا یک ماه دیگر باید بیست و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن بسیج را برگزار کند.
براساس شنیده‌های غیر رسمی، معاونت تعلیم و تربیت بسیج مستضعفین که دارالقرآن بسیج زیر نظر آن فعالیت دارد، خواهان این موضوع بوده است که این دارالقرآن فعالیت خود را تا حد یک دفتر و استقرار یک کارشناس در همان معاونت تعلیم وتربیت کاهش دهد.
دارالقرآن بسیج کشور که حدود ۲۵ سال قبل و زیر نظر معاونت فرهنگی بسیج شکل گرفت، بعد از چند سال فعالیت برای ارتقاء فعالیت‌ها و مردمی‌تر شدن، زیر مجموعه معاونت تعلیم و تربیت شد و فعالیت‌ها در حین ادامه‌دار بودن اما روزبه‌روز کم رنگ تر می‌شد تا اینکه اوج این کاهش فعالیت‌ها به تعطیلی مسابقات قرآن بسیج در دوره بیست و پنجم انجامید.
در زمان افتتاح دارالقرآن بسیج مستضعفین اظهارنظرهای جالبی صورت گرفت که از جمله آنها می‌توان اظهارات سردار نقدی، فرمانده وقت بسیج اشاره کرد که از دارا بودن ظرفیت جهانی شدن این دارالقرآن صحبت به میان آورده بود.
یادآور می‌شود، رحیم قربانی همچنان رئیس سازمان قرآن و عترت بسیج تهران بزرگ است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين