امروز : شنبه, ۲۵ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/01 - 20:45 ذخیره فایل ارسال به دوستان

سرانجام طارمی در مورد جدایی از پرسپولیس صریح حرف زد

مهاجم پرسپولیس گفت: «من تابع تصمیم باشگاه هستم. اگر بگویند پس از اتمام محرومیت بمان و ۹ مسابقه باقی مانده را برای پرسپولیس بازی کن، می‌مانم. اگر هم بخواهند مرا ترانسفر کنند تابع تصمیم باشگاه هستم اما نمی‌توانم قراردادم را ۲ سال دیگر تمدید کنم.

به گزارش بابل نوین،اگر چه سرمربی پرسپولیس این خبر را روز گذشته به خبرنگاران داد اما این موضوع تازه‌ای نیست. حدود ۲۰ روز قبل باشگاه پرسپولیس به مهدی طارمی پیشنهاد داد که قراردادش را به مدت ۲ سال دیگر تمدید کند! قرارداد مهدی طارمی پایان لیگ هفدهم به اتمام می‌رسد و او می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد به هر تیمی که دلش خواست برود. مهاجم ملی‌پوش بوشهری مثل هر فوتبالیست ایرانی دیگری اروپا را هدف گرفته و رؤیایش لژیونر شدن در قاره سبز است. بر کسی هم پوشیده نیست این اتفاق برای بازیکنان آسیایی به ندرت می‌افتد خاصه آن که بالای ۲۵ سال باشند.

مهدی طارمی متولد ۱۳۷۱ است، بنابراین اگر قراردادش را ۲ سال دیگر (!) تمدید کند باید تا ۲۷ سالگی در پرسپولیس بماند. آقای گل به واسطه باشگاه هم که پیشنهاد تمدید قرارداد دو ساله از سوی گرشاسبی را مطرح کرده همین جواب را داده و به حالت درد دل گفته است: «من تابع تصمیم باشگاه هستم. اگر بگویند پس از اتمام محرومیت بمان و ۹ مسابقه باقی مانده را برای پرسپولیس بازی کن، می‌مانم. اگر هم بخواهند مرا ترانسفر کنند تابع تصمیم باشگاه هستم اما نمی‌توانم قراردادم را ۲ سال دیگر تمدید کنم. اگر قراردادم را تمدید کنم آن وقت در ۲۷ سالگی به اروپا بروم و…»

مهدی طارمی از طریق عبدالصمد ابراهیمی وکیلش هم نامه‌ای رسمی نوشته و ضمن اعلام اینکه تابع تصمیم باشگاه است، گفته که نمی‌تواند قراردادش را ۲ ساله تمدید کند، بنابراین آینده مهدی طارمی فقط تا پایان لیگ هفدهم در دستان باشگاه پرسپولیس است. مدیران کنونی پرسپولیس باید تصمیم بگیرند؛ طارمی پس از محرومیت به مدت نیم‌فصل ترانسفر شود یا اینکه ۹ بازی باقی مانده تا پایان لیگ هفدهم را برای پرسپولیس توپ بزند! راستی فراموش نکنید باشگاه الغرافه قطر جدیدترین مشتری مهدی طارمی است.

برانکو: به طارمی حق می‌دهم تمدید نکند! فوتبال حرفه مهدی است

* روز گذشته که برانکو، دستیارانش، سیدجلال حسینی و حسین ماهینی به دفتر باشگاه پرسپولیس رفته بودند به صورت اتفاقی با ابراهیمی وکیل مهدی طارمی برخورد کردند. شنیدیم سرمربی کروات پرسپولیس از وکیل طارمی پرسیده است که آیا مهدی ۲ ساله تمدید می‌کند؟ وقتی برانکو همان جواب همیشگی مهدی طارمی را مبنی بر عدم تمدید ۲ ساله از وکیلش شنیده، گفت: «به مهدی طارمی حق می‌دهم که برای آینده شغل خود تصمیم بگیرد. به هر حال فوتبال حرفه و شغل اوست و باید تصمیم درستی بگیرد.»/ز

اقتصادنیوز

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين