امروز : دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/01 - 21:35 ذخیره فایل ارسال به دوستان

حجت‌الاسلام سید علی خمینی مطرح کرد؛ نقد ساختارشکنانه به نفع هیچ کس نیست/ آرامش و اقدام گام به گام راه‌حل مشکلات کشور است

به گزارش بابل نوین، حجت الاسلام والمسلمین سید علی خمینی نوه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در سخنانی در حسینیه ثارالله آبادان گفت: تجربه به ملت ما آموخته و باید بیاموزد که نقد صحیح و سالم بسیار بسیار لازم است اما بدانیم که راه‌حل مشکلات، گفت‌وگو و نقد هنجارمند است.

وی با بیان این‌که با ساختارشکنی و نقد ساختارشکنانه و هنجارشکنانه هیچ کس سودی نبرده و نخواهد برد، اظهار داشت: باید بدانیم اشکالات کشور ما با آرامش، گفت‌وگو، صحبت و تعامل حل شدنی است.

سید علی خمینی تصریح کرد: اگر می‌بینیم گروه‌هایی می‌خواهند اختلاف‌افکنی کنند و قومیت‌ها را به جان خود اندازند و در کلان و خرد ایجاد اغتشاش کنند، بدانیم که مسیر صلاح مردم تند یا کند، این است که با نظام اسلامی، رهبری عزیز و فرزانه و کمک‌کار دولت باشیم که راه دیگری وجود ندارد.

نوه حضرت امام خمینی (ره) با اشاره به این‌که چشم‌مان باز است و نواقص را می‌بینیم و می‌گوییم که گاهی هم فریاد خواهیم کرد، تاکید کرد: بدانیم راه‌حل مشکلات عبارت است از آرامش و اقدام گام به گام، چون اگر کشور فضای آرام نداشته باشد و مردم آرامش نداشته باشند پیشرفت‌ها سخت‌تر و بلکه مهار خواهد شد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: باید عوامل وحدت میان قومیت‌ها و ملت را تقویت کنیم.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين