امروز : جمعه, ۸ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/02 - 16:44 ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام ماندگار انقلاب اسلامی ایستادگی در برابر نظام سلطه است

به گزارش بابل نوین، دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: حمایت‌های آمریکا و استکبار از جریان‌های مخالف انقلاب و نظام نه تنها مایه ضعف ما نیست بلکه بر ایمان و اعتقاد راسخ ما در این جدال و جنگ علیه جبهه باطل می افزاید.

آیت‌الله محسن اراکی در مراسم تجلیل از خانواده معظم شهدای روحانی که در ادامه ویژه برنامه های کنگره شهدای روحانی استان قم در سالن قدس مجتمع آموزش عالی امام خمینی (ره) ‌برگزار شد، با بیان این که جدال جبهه حق و باطل همواره ادامه داشته و همچنان وجود خواهد داشت، اظهار کرد: هویت حق، هویت تسلیم بودن در برابر پروردگار عالم است و بی شک چنین هویتی شکست ناپذیر است و ملت بزرگ ایران و مسلمانان نشان داده اند که با داشتن چنین هویتی در برابر فراعنه و طواغیت زمان سر تسلیم فرود نمی آورند.

وی افزود: امروز روی سخن ما با ترامپ و دیگر شیاطین عالم این است که هر چه می توانید علیه ما کار کنید اما بدانید که ما با داشتن عزت و هویت حسینی در برابر شما کوتاه نیامده و همچون سیدالشهدا(ع) برنده نهایی این کارزار ما خواهیم بود.

عضو خبرگان رهبری با بیان این که هویت استکبارستیزانه ملت ما ریشه در آموزه های نبوی و علوی و فاطمی و حسینی دارد، یادآوری کرد: در هر جای عالم، هر ظلمی که وجود داشته باشد ما در مقابل آن ایستاده و از مظلوم دفاع می کنیم و این را از مرام و سیره بزرگان دینی خود به خصوص امام حسین(ع) آموخته ایم.

وی اضافه کرد: به لطف الهی امروز قلمرو هویت حسینی صرفاً کشورهای اسلامی نیست بلکه امروز قلمرو هویت حسینی همه جهان است و این پیام ماندگار انقلاب اسلامی است که در برابر نظام سلطه و استکبار باید ایستادگی کرد و خوشبختانه این پیام در حال جهانی شدن است.

آیت‌الله اراکی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که حوزه و روحانیت همواره پاسدار و مدافع کیان و هویت اسلامی جامعه بوده است، گفت: هویت روحانیت، همانا هویت دفاع از مظلوم و ایستادگی در برابر ظالم است و ملت ایران نیز به تبعیت از روحانیت و ولی فقیه همین خوی و مسلک را دارد و در برابر ظالم می ایستد و یاری گر مظلوم می باشد.

وی با بیان اینکه امروز استکبار جهانی از همه ظرفیت و توان خود برای مقابله با انقلاب اسلامی و جریان مقاومت بهره می گیرد، افزود: دشمنی و عداوت‌ استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایتکار با انقلاب اسلامی ایران بیانگر این است که رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی همچنان در مسیر امام حسین (ع) حرکت می‌کند و در این مسیر ثابت قدم مانده است.

دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی بیان کرد: از این حیث ما به شدت معتقد هستیم که حمایت‌های آمریکا و استبکار از جریان‌های مخالف انقلاب و نظام نه تنها مایه ضعف ما نیست بلکه بر ایمان و اعتقاد راسخ ما در این جدال و جنگ علیه جبهه باطل می افزاید.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين