امروز : دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/02 - 16:52 ذخیره فایل ارسال به دوستان

شهریور‌ خبر داد : داعش از کسانی که کمترین‌ دانش را دارند استفاده می‌کند/ پرونده بی‌سوادی در پایتخت تا ۴ سال آینده بسته می‌شود

به گزارش بابل نوین، سیاوش شهریور مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران در جلسه‌ شورای سوادآموزی‌ استان تهران که امروز(سه‌شنبه) برگزار شد، اظهار کرد: استان تهران به عنوان پایتخت و یکی از ارزشمندترین‌ استان‌ها در حوزه سیاست‌گذاری‌ها می‌تواند نقش‌ آفرینی کند و در سطح ملی تصمیم‌سازی و پروتکل‌ تعیین کند‌.

وی در ادامه افزود: شاهد اتفاق خوبی در حوزه کاهش بی‌سوادی هستیم، این در حالی است که ۹۰ هزار بی‌سواد در شهر تهران و ۱۶۰ هزار بی‌سواد در سطح‌ شهرستان‌های استان تهران داریم‌ و امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا ۴ سال آینده جشن ریشه‌کن‌ کردن بی‌سوادی را برگزار کنیم.

شهریور بیان کرد: بزرگترین‌ دشمن دموکراسی‌ جهل و بی‌سوادی است و داعش نیز از قشر بی‌ سواد و کم سواد در خاورمیانه استفاده می‌کند.

مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران گفت: امیدواریم شهرداران مناطق بتوانند در زمینه سوادآموزی مردم شهر و استان تهران همکاری مناسبی را با آموزش و پرورش داشته باشند.

وی در پایان افزود: همه دستگاه‌های اجرایی‌ باید تبدیل به کانون‌هایی برای همیاری‌ و همکاری در خصوص سوادآموزی شوند‌. همچنین‌ دبیرخانه ستاد ثمن‌های ستاد مدیریت‌ بحران نیز در شهر ایجاد شده است و این سازمان‌های مردم نهاد در شرایط بحرانی می‌توانند برای کمک‌رسانی همکاری کنند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين