امروز : سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/03 - 11:04 ذخیره فایل ارسال به دوستان

مهلت نهایی کردن ثبت‌نام عتبات دانشگاهیان امروز به پایان می‌رسد

دانشگاهیانی که در قرعه کشی هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان به عنوان زائر اصلی یا ذخیره انتخاب شده اند تا پایان امروز، چهارشنبه ۱۳ دی ماه مهلت دارند به سامانه جامع عتبات دانشگاهیان مراجعه کرده و ثبت نام خود را نهایی کنند.

به گزارش بابل نوین،دانشگاهیانی که در قرعه کشی هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان به عنوان زائر اصلی یا ذخیره انتخاب شده اند، جهت نهایی کردن ثبت نام خود تا پایان امروز ۱۳ دی ماه فرصت دارند به آدرس www.labbayk.ir بخش سامانه جامع عتبات دانشگاهیان، مراجعه نمایند.

متقاضیان تشرف به عتبات عالیات لازم است با وارد کردن کدملی و شماره شناسنامه به صفحه ثبت نامی خود در سایت لبیک وارد شده و ضمن تایید اطلاعات خود نسبت به نهایی کردن ثبت نام اقدام کنند.

لازم به ذکر است، افرادی که در هنگام ثبت نام مجرد بوده اند و تقاضای اعزام به صورت متاهلی دارند و یا زائرینی که انتخاب شده اند و همراهشان امکان تشرف ندارد و می‌خواهند نوع اعزام را به مجردی تغییر دهند، می‌توانند با دفتر ستاد در استان تحصیل خود تماس بگیرند تا در صورت امکان این تغییر برای آن‌ها انجام گیرد.

گفتنی است، عدم نهایی کردن ثبت نام تا تاریخ قید شده به منزله انصراف از اعزام تلقی می‌شود و از افراد ذخیره جایگزین خواهند شد.

این نکته حائز اهمیت است که افراد بعد از نهایی کردن ثبت نام برای دریافت وام معرفی خواهند شد، بنابرین نهایی کردن ثبت نام شرط لازم برای بقیه مراحل است.

زائرین اصلی و ذخیره بعد از نهایی کردن ثبت نام برای تحویل مدارک باید به دفاتر ستاد در استان محل تحصیل خود مراجعه نمایند و طبق زمانبندی قید شده در دفترچه راهنما مدارک خود را تحویل نمایند./ز

دانشجو

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين