امروز : چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/03 - 13:05 ذخیره فایل ارسال به دوستان

گوهر خیر اندیش: تئاتر می تواند به آرامش روحی انسانها کمک کند

به گزارش بابل نوین، گوهر خیر اندیش بازیگر سینما تئاتر در خصوص استقبال مردم از سالن های جدید تئاتر گفت: امیدوارم مردم بیشتر سالن‌های جدید را بشناسند و در این سالن ها حضور پیدا کنند .

وی ادامه داد: مردم فقط متمرکز به تئاتر شهر، ایرانشهر و شهرزاد نباشند، چرا که می توانند از سالن های پردیس تئاتر تهران استفاده کنند تا این مرکز هم رونقی داشته باشد.

بازیگر «ملاقات بانوی سالخورده» در خصوص زیر ساخت فرهنگی عنوان کرد: هر کشوری که زیر ساخت فرهنگی مربوط به مسائل نمایشی و تئاتر نداشته باشد، واقعا ناقص است. به نظر من این اقدامی که شهرداری تهران و اهمیتی که به هنر نمایش اهمیت داده‌اند بسیار قابل ستایش است. سالن‌های پردیس تئاتر تهران بر اساس اصول ساخته شده است.

بازیگر «فصل نرگس» اظهار داشت: از مردم دعوت می‌کنم که به پردیس تئاتر تهران بیایند و زمانی را برای هنر نمایش اختصاص بدهند و تئاتر را تنها نگذارند. من گاهی اوقات هر شب دو تئاتر می بینم و شاهد استقبال مردم از تئاتر هستم.

خیراندیش در خصوص اهمیت به تئاتر خاطر نشان کرد: امیدوارم اهمیت به فرهنگ هنر نمایشی ادامه داشته باشد چرا که مردم هم از تئاتر استقبال می کنند؛ روح‌آدم‌ها نیاز به آرامش دارد تا بتوانند شرایط جامعه خانواده کار، تحصیل و به طور کلی شرایط جهان که روز به روز در حال انفجار و تغییر است را تحمل کند. تئاتر یکی از مواردی است که می تواند به آرامش روحی انسانها کمک کند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين