امروز : دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/03 - 13:15 ذخیره فایل ارسال به دوستان

امیری خبر داد: تمدید زمان ثبت نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن/ اعلام آمادگی ۳۲ هزار نفر تاکنون

به گزارش بابل نوین، به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، محمد امیری، مسئول دبیرخانه ستاد مرکزی طرح ملی حفظ قرآن سازمان اوقاف درباره ثبت نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن که از هجدهم آذرماه آغاز شده، گفت: از ابتدای ثبت نام تاکنون ۳۲ هزار نفر برای شرکت در این آزمون در سایت www.quranedu.ir ثبت‌ نام کرده‌اند.
وی با بیان اینکه ۲۵ هزار نفر معادل ۷۸ درصد در رشته حفظ قرآن کریم ثبت‌ نام کرده‌اند، تصریح کرد: ۱۵ درصد یعنی ۵ هزار نفر نیز در رشته ترجمه و مفاهیم قرآن کریم ثبت‌ نام کرده‌اند.
مسئول دبیرخانه ستاد مرکزی طرح ملی حفظ قرآن سازمان اوقاف اظهار کرد: یک هزار و ۱۰۰ نفر در رشته معارف اهل‌بیت(ع) و ۷۳۸ نفر در رشته انس با قرآن کریم ثبت‌ نام کردند.
امیری با اشاره به اینکه ثبت‌ نام در این آزمون در روزهای پایانی افزایش می‌یابد، خاطرنشان کرد: براساس پیش‌بینی‌ها روند ثبت‌ نام تا پایان دی ماه تمدید خواهد شد.
یادآور می‌‌شود، ثبت‌ نام در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم از هجدهم آذرماه آغاز شده و تا بیستم دی ماه ادامه دارد.
لازم به ذکر است، آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با مشارکت و همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه پنجشنبه، دهم اسفندماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين