امروز : دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/04 - 9:40 ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری جلسه هیات مدیره باشگاه مقاومت با حضور رئیس هیات فوتبال مازندران+تصاویر

بهروان رئیس هیات فوتبال مازندران با حضور در جلسه هیات مدیره باشگاه مقاومت سپاه بابل مسائل تیم فوتبال این مجموعه را از نزدیک مورد ارزیابی قرار داد.

به گزارش بابل نوین، همزمان با برگزاری اولین جلسه از دور جدید جلسات اعضای هیات مدیره باشگاه مقاومت سپاه بابل غلام‌رضا بهروان در این جلسه حاضر شد.

 در ابتدای این نشست کمیل علی‌اکبری‌روشن با اعلان گزارشی پیرامون چگونگی شکل‌گیری باشگاه مقاومت سپاه بابل، فعالیت در سه رده سنی نوجوانان، جوانان‌و امیدها که با قهرمانی در رده امیدهای لیگ مازندران در سال گذشته همراه بود خواستار حمایت هیات فوتبال استان در زمینه پرورش استعدادهای این شهرستان‌و شهرستان‌های همجوار شد.

در بخش دیگری این جلسه حبیب امیرنیا رییس اداره ورزش‌و جوانان شهرستان بابل با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های شهرستان در راستای پیشبرد اهداف ورزشی اظهار کرد: ورزش بابل سرمایه‌هاو استعدادهای بلقوه خاصی دارد که باید مدیریت شودو در این راه باشگاه‌های خوبی چون مقاومت می‌توانند به ورزش این کشور کمک خوبی کنند.

سرهنگ مرتضی رمضانی فرمانده سپاه ناحیه بابل در این جلسه با اشاره به ضرورت کار فرهنگی ورزشی در فضای جامعه اسلامی علی‌الخصوص جامعه جوان کشور گفت: بسیاری از مشکلات اجتماعی و اخلاقی کشور با حضور در فضای ورزشی و تخلیه هیجان های شخصی برطرف خواهد شد.

وی افزود: سنین نوجوانی و جوانی بازه زمانی است که انسان شکل می‌گیرد و اگر در این سنین فرزندان ایران اسلامی جهت‌دهی مناسبی داشته باشندو با اعتقادو ایمان در زمین‌های ورزشی حضور داشته باشند قطعا بسیاری از مشکلات اجتماعی امروز جامعه را دیگر شاهد نخواهیم بود.

مهندس غلام‌رضا بهروان رییس هیات فوتبال مازندران در این جلسه با تقدیر از زحمات سپاه ناحیه بابل در جهت شکوفایی استعدادهای ورزشی در سطح شهرستان استان علی‌الخصوص رشته فراگیر فوتبال اذعان کرد: باشگاه‌هایی با پشتوانه نهادهای ارزشی به راحتی می‌توانند بر ورزش استان‌و کشور تاثیر مثبتی بگذارندو ما از فعالیت این عزیزان استقبال می کنیم.

وی ادامه داد: صدور مجوز سرباز ورزشی برای این باشگاه یکی از دستاوردهای بزرگ استان به حساب می‌آید که باید از این ظرفیت به نحو شایسته استفاده کردو مجموعه هیات فوتبال مازندران در حد توان به شما کمک خواهد کرد که در راستای تحقق اهداف فرهنگی ورزشی خود قدم‌های سریع‌تری بردارید.

گفتنی است دیگر اعضای حاضر در جلسه هیات مدیره باشگاه مقاومت بابل آقایان رستم‌زاده رئیس هیات مدیره، فرامرز ابوالحسنی نایب رئیس شورای شهر، مقدم مدیر عامل مجتمع سرگرمی تفریحی پردیس و حمید آدینه‌پور هر یک به سخنانی پیرامون ورزش و اهمیت تیم‌داری با رویکرد فرهنگی پرداختند

 

   

   

  

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين