امروز : چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/04 - 12:55 ذخیره فایل ارسال به دوستان

قیمت سکه و ارز کاهش می‌یابد

عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: افزایش اخیر قیمت ارز و سکه ناشی از تحریکات دشمنان کشور است و در روز‌های آتی قیمت‌ها کاهش می‌یابد.

به گزارش بابل نوین، سید‌حسن حسینی‌شاهرودی عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعتراضات اخیر مردم در برخی از شهرها، گفت: اعتراضات اخیر مردم مورد سوء استفاده معاندین و دشمنان نظام قرار گرفته و آنها می‌خواهند اعتراضات مردم را که بیشتر جنبه اقتصادی، معیشتی و همچنین مبارزه با فساد و گرانی را دارد، سمت و سوی سیاسی و امنیتی دهند.

وی با بیان اینکه دشمنان سالیان سال در پی این هستند تا نه تنها از جهات سیاسی و امنیتی بلکه از بعد اقتصادی نظام را دچار چالش جدی کنند، افزود: در سال ۸۸ شاهد بودیم که برخی از دشمنان داخلی با گرادادن، بحث تحریم‌ها را مطرح کردند و دشمنان ما در کشور‌های غربی به این موضوع عمل کردند؛ در حال حاضر هم بحث بازگشت برخی از تحریم‌ها عنوان شده و لذا دشمنان به هر شیوه‌ای به دنبال این هستند تا به اقتصاد کشور ضربه زده و با اقدامات خود فضای اعتراضات مسالمت‌آمیز مردم را به اغتشاش بکشانند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان اینکه، ما شاهد ارسال پیام‌هایی از سوی کشور‌های غربی مبنی بر اینکه مردم پول‌های خود را از بانک‌ها بیرون کشیده و به دلار و ارز تبدیل کنند، هستیم، ادامه داد: البته دشمنان کشور و مردم ایران این روش را به صورت علنی و غیر علنی پیش از این هم انجام داده‌اند که البته هیچ نتیجه‌ای برای آنها نداشته است.

حسینی‌شاهرودی با تاکید بر اینکه  افزایش قیمت ارز و سکه در روز‌های اخیر تحت تاثیر تحریکات خارجی و پیام‌هایی که از سوی دشمنان از خارج از کشور ارسال می‌شود قرار گرفته است، گفت: این حباب کوچک قیمتی در روز‌های آتی از بین رفته و ارز و سکه به قیمت پیشین باز‌ می‌گردد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: توصیه می‌کنم که مردم وسوسه نشوند که در این شرایط نقدینگی و سپرده‌های خود را به سکه و ارز تبدیل کنند که قطعاً در روز‌های آینده شاهد کاهش قیمت سکه و ارز خواهیم بود که در این صورت آنها زیان مضاعفی را متحمل می‌شوند.

برچسب ها :
,
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين