امروز : شنبه, ۲۵ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/05 - 13:58 ذخیره فایل ارسال به دوستان

آیت‌الله حیدری: مردم با درایت‌شان فتنه دیگری را خنثی کردند/ترامپ و اذنابش از حوادث اخیر کشور ذوق مرگ شدند

به گزارش بابل نوین، آیت‌الله محسن حیدری عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به راهپیمایی مردم در شهرهای مختلف در محکومیت اغتشاشات اخیر، اظهار کرد: ترامپ و اذنابش از اغتشاشات اخیر در ایران ذوق مرگ شدند اما این ملت را به درستی نشناخته‌اند.

وی ادامه داد: منافقین، سلطنت طلب‌ها، آل سعود و استکبار جهانی سعی کردند فضای کشور را غبارآلود کنند اما موفق نشدند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر ضرورت حفظ و تقویت وحدت موجود در کشور، بیان کرد: مردم با درایت‌ و حضور به موقع در صحنه توانستند فتنه دیگری را خنثی کنند.

آیت‌الله حیدری تصریح کرد: لازم است کلیه مسئولان ضمن ریشه یابی مشکلات مردم برای رفع آنها بویژه مشکلات اقتصادی و معیشتی تلاش کنند.

وی با اشاره به اینکه مردم ما با بصیرت هستند، گفت: ملت ایران دشمن شناس‌اند و همه دیدیم که در حوادث اخیر راه خود را از اغتشاش‌گران و خشونت طلبان فتنه‌گر جدا کردند.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: ضربه زدن به هویت مردم و توهین به مقدسات همان چیزی است که ترامپ می‌خواهد و دیدیم که در حوادث اخیر در ۲۴ ساعت ۳ بار موضع‌گیری کرد.

آیت‌الله حیدری با بیان اینکه آنچه مورد پسند شیطان بزرگ یعنی آمریکاست حتما مورد پسند ملت ایران نخواهد بود، اظهار کرد: مردم همانگونه که چشم فتنه ۸۸ را با ۹ دی کور کردند بساط این فتنه را هم برچیدند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين