امروز : دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/07 - 10:38 ذخیره فایل ارسال به دوستان

تجلیل از تولیدکنندگان برتر کالاهای فرهنگی با حضور وزیر ارشاد

به گزارش بابل نوین، علی فریدونی مدیر کل مجامع و تشکل ها فعالیت های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: آئین اختتامیه سومین دوره نمایشگاه و جشنواره کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی اسلامی (جایزه فیروزه) یکشنبه هفدهم دی ماه با حضور سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، نیره پیروز بخت رییس سازمان ملی استاندارد ایران، سورنا ستاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از ساعت ۱۰ الی ۱۲ در مجموعه بوستان گفتگو برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه قرار است در مراسم اختتامیه، از ۲۰ اثر به عنوان اثر برگزیده تقدیر شود، افزود: با توجه به موضوعات جشنواره که شامل پژوهش، هدایای فرهنگی، اسباب بازی و کتاب اسباب بازی است، ۲۰ نفر از کسانی که آثار آنها در هیات داوری جشنواره مورد داوری قرار گرفته اند برگزیده شناخته می شوند.

فریدونی اظهار کرد: جوایزی که به نفرات برگزیده تعلق می گیرد مشارکتی است؛ یعنی علاوه بر هدیه ای که دبیرخانه جشنواره در نظر گرفته، هدیه تسهیلات ویژه ای نیز از سوی معاونت ریاست جمهوری و سازمان ملی استاندارد به برگزیدگان اهدا می شود.

دبیر جشنواره «جایزه فیروزه» در پایان یادآور شد:داوران این جشنواره ترکیبی از اساتید دانشگاه، افراد دارای سابقه و تجربه تولید آموزشی و فرهنگی هستند که از میان ۵۰ نفر در موضوعات مختلف، پنج نفر داور برای داوری برای هر بخش انتخاب شده اند.

گفتنی است؛ سومین نمایشگاه و جشنواره کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی اسلامی جایزه فیروزه از ۱۳ تا ۱۷ دی ماه در مجموعه نمایشگاهی بوستان گفتگو برپاست.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين