امروز : دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/07 - 12:27 ذخیره فایل ارسال به دوستان
عضو سابق مجمع نمایندگان مازندران:

نمایندگان مجلس پیگیر مطالبات برحق مردم باشند

شکایت مردم از بی‌تدبیری و مسئولان با حقوق‌های نجومی به جا است و راه درست بیان مطالبات مجاری قانونی و نمایندگان است، نمایندگان مجلس شورای اسلامی موظفند مطالبات مردم را قاطعانه و به صورت جدی پیگیری کنند.

به گزارش بابل نوین، حجت‌الاسلام علی‌اکبر ناصری نماینده ادوار گذشته مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اظهار کرد:  برخی از مردم به دلیل مطالباتی برحقی که داشتند اخیرا دست به اعتراض زدند اما اغتشاش‌گران از این اقدام سواستفاده و فضا را ملتهب ساختند که این حوادث حاکی از قصه‌ پردردی است که جای تاسف دارد.

وی افزود: اعتراضات مردم در خصوص مشکلاتی که وجود دارد از قبیل گرانی، تورم، فسادهای اقتصادی و اداری و بیکاری کاملا درست و وارد است، متاسفانه بی‌تدبیری دولت موسوم به تدبیر و امید مشکلات مردم را شدت داد، این دولت حتی نتوانست امر ساده‌ای مانند قیمت تخم‌مرغ را تنظیم کند، آقای وزیر آیا شما نباید برای مواجه با آنفولانزای مرغی از قبل خود را آماده می‌کردید؟

عضو سابق مجمع نمایندگان مازندران ادامه داد: شکایت مردم از بی‌تدبیری و مسئولان با حقوق‌های نجومی به جا است و راه درست بیان مطالبات مجاری قانونی و نمایندگان است، نمایندگان مجلس شورای اسلامی موظفند مطالبات مردم را قاطعانه و به صورت جدی پیگیری کنند، اما اغتشاش‌گران با هدف رفع مشکلات مردم دست به آشوب نزدند، آنان با اصل نظام مشکل دارند بنابراین هرج و مرج می‌کنند تا به هدف خود یعنی براندازی نظام دست یابند.

نماینده ادوار گذشته شهرستان بابل درمجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نادیده گرفتن سخنان و حرف‌های کلیدی مقام معظم رهبری  از سوی دولتمردان و مسئولان این مشکلات را برای مردم سبب شد، مردم ما به خوبی می‌دانند مشکل از امام، نظام و اصل رهبری نیست بلکه برعکس چون به حرف ایشان نوجه نمی‌شود شاهد این ناکارآمدی‌ها، اختلاس و فسادها هستیم، در جایی که اختلاس انجام می‌شود انقلاب کمرنگ شده است.

وی افزود: تنها راه عبور از این مشکلات این است که در طلیعه چهلمین سال از انقلاب اسلامی یک دگرگونی در درک درست از انقلاب اسلامی و ارزش‌های آن داشته باشیم، ارزش و اصولی که مسئولان باید به آن عمل کنند، تفکر ایثار  مدیریت جهادی که مقام معظم رهبری همواره بر آن اشاره دارند باید سرلوحه عمل  و آویز گوش مسئولان قرار بگیرد.

عضو کمیسیون تنقیح لوایح مجلس ادامه داد: مردم توجه داشته باشند آمریکا، انگلیس و منافقان به عنوان دشمنان قسم خورده ایران  که در طول تاریخ بسیاری از هموطنان ما را کشته و در منطقه آشوب‌های بسیاری پدید آوردند به دنبال براندازی نظام ما هستند، آنان می‌خواهند ایران را به سرنوشت سوریه دچار کنند، اما دشمنان ما بدانند نظام اسلامی ما در اوج قدرت است و فتنه‌های آنان با درایت مقام معظم رهبری و هوشیاری ملت نابود خواهد شد.

وی تاکید کرد: اما اگر مردم ما بصیرت و هوشیاری خود را از دست بدهند  و این آشوب‌ها ادامه پیدا کند دیگر ایرانی بر نقش جغرافیا نخواهیم داشت، اغتشاش‌گران خواهان تکه‌پاره شدن ایران هستند تا سرنوشتی مانند یمن و کویت در انتظارمان باشدف کوتاه آمدن در برابر دشمن باعث می‌شود افرادی بر ما مسلط شوند که حتی از داعش بدترند.

ناصری در پایان گفت:  ما همگی باید هوشیار باشیم و در برابر اغتشاش‌گران ایستادگی کنیم، دولت و مسئولان باید با این  آشوبگران که ذره‌ای به انقلاب و اسلام ایمان ندارند، برخورد جدی کنند و در رفع مشکلات و مطالبات مردم اقدام کنند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين