امروز : شنبه, ۲۵ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/01/07 - 22:53 ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده انتظامی بابل خبر داد

سارق اینترنتی ۴۰ میلیون ریالی در بابل دستگیر شد

فرمانده انتظامی بابل از شناسایی و دستگیری سارق اینترنتی 40 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش بابل نوین، سرهنگ سیدمحسن جعفری فرمانده انتظامی بابل  در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در پی مراجعه یکی از شهروندان شهرستان بابل به پلیس فتای این فرماندهی مبنی بر برداشت غیرمجاز وجه از حساب بانکی وی موضوع در دستور کار کارآگاهان این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس فتا با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی موفق شدند متهم را که با استفاده از درگاه پرداخت آنلاین  و برداشت ۴۰ میلیون ریال از موجودی حساب شاکی به صورت غیرمجاز  شارژ تلفن همراه خریده بود، شناسایی کنند.

این مسئول ادامه داد: ماموران ضمن هماهنگی با مرجع قضایی متهم  به سرقت اینترنتی را که اهل یکی از شهرستان‌های غرب تهران بود را دستگیر کردند.

 فرمانده انتظامی بابل تصریح کرد: متهم در بازجویی‌های فنی به عمل آمده اختلافات مالی خود با شاکی را بهانه‌ای برای سرقت اطلاعات و برداشت غیرمجاز وجه از حساب وی عنوان کرد، وی پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

جعفری در پایان با هشدار به شهروندان گفت: شهروندان توجه داشته باشند که  از واگذاری اطلاعات حساب خود به دیگران و حتی کسانی که با آنان مشارکت دارند خودداری کرده و ضمن فعال کردن سامانه پیامکی حساب‌های بانکی خود در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک سریعا مراتب را به پلیس فتا و یا مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰  اطلاع دهند.

 

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين