امروز : سه شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۹
تاریخ : 2015/06/09 - 2:48 ذخیره فایل ارسال به دوستان

۲ عامل شهادت مامور انتظامی البرز کشته شدند

در درگیری مسلحانه با پلیس

فرمانده انتظامی استان البرز گفت: با شناسایی چهار نفر از عوامل شهادت ستوانیکم جواد مرادی، دو تن از آنان در درگیری با پلیس کشته و دو نفر دیگر دستگیر شدند.

بیستم اردیبهشت ماه امسال چهار سارق مسلح درمنطقه مشکین دشت شهرستان استان البرز حین تعقیب و گریز با شلیک گلوله ستوانیکم جواد مرادی از پرسنل اداره آگاهی فردیس را به شهادت رساندند و از صحنه متواری شدند.

سردار بخشعلی کامرانی صالح عصر روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا گفت : در پی شهادت ستوانیکم مرادی، عملیات پلیس برای شناسایی سارقان مسلح آغاز شد تا اینکه پس از مدتی پلیس توانست آنان را شناسایی کند.

وی ادامه داد: از آنجا که این افراد بطور مستمر برای فرار از دست قانون مخفیگاه خود را تغییر می دادند، بنابراین پلیس مکان های مختلفی برای دستگیری آنان رصد کرد تا اینکه شامگاه یکشنبه در شهر خرم آباد استان لرستان در محاصره پلیس قرار گرفتند.

کامرانی صالح گفت: دو تن از این افراد در درگیری مسلحانه با پلیس کشته شدند و دو نفر دیگر به دام افتادند که به استان البرز انتقال یافتند.

فرمانده نیروی انتظامی استان البرز همچنین از متلاشی شدن سه باند سرقت و زورگیری در این استان خبرداد و افزود: اعضای این باندها پس از دستگیری به ۸۰ فقره سرقت و زورگیری در شهرستان های فردیس ، ساوجبلاغ و کرج اعتراف کردند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين