امروز : یکشنبه, ۱۱ آبان , ۱۳۹۹
تاریخ : 2015/06/09 - 2:53 ذخیره فایل ارسال به دوستان

زن قهر کرد شوهر درخواست طلاق داد

 

زن جوان وقتی برای اولین بار از خانه شوهرش قهر کرد پایش به دادگاه خانواده باز شد.

چندی پیش مرد جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: ۱۵ ماه است که ازدواج کرده ام، از روز اول به همسرم گفته بودم که هر زمان با هم دعوا کردیم و هرچقدر هم که دعوایمان بالا گرفت حق ندارد قهر کند و از خانه بیرون برود. به او گفته بودم هروقت اینکار را کرد باید بداند که برای همیشه می رود و من دیگر به دنبالش نخواهم رفت. همیشه این موضوع را به همسرم تاکید می کردم. همسرم هم در این مدت هربار با هم جر و بحث می کردیم از خانه قهر نمی کرد.

زن قهر کرد شوهر درخواست طلاق داد

زن قهر کرد شوهر درخواست طلاق داد

وی افزود: اما هفته گذشته سر یک موضوع ساده و بی اهمیت دعوایمان شد. فردای آن شب وقتی از خواب بیدار شدم متوجه شدم که همسرم وسایلش را جمع کرده و از خانه قهر کرده است. خیلی تعجب کردم. با اینحال یک هفته صبر کردم و با خودم گفتم شاید سر عقل بیاید و سر خانه و زندگی اش برگردد. ولی او برنگشت و هیچ پیامی هم به من نداد. وقتی این رفتارش را دیدم متوجه شدم که این زندگی برای همیشه به پایان رسیده است.

مرد گفت: همسرم اگر می خواست با من زندگی کند سر موضوع کوچک دست روی نقطه ضعف من نمی گذاشت و از خانه قهر نمی کرد. برای همین وقتی بعد از یک هفته همسرم به خانه نیامد تصمیم گرفتم به دادگاه خانواده بیایم و برای همیشه از همسرم جدا شوم.

بعد از صحبت های این مرد، قاضی همسر وی را نیز به دادگاه احضار کرد.‎(باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين